Yamaha YAS-207 soundbar koos subwoofriga

295.00

Yamaha ribakõlar YAS-207 ja juhtmevaba bassikõlar tagavad rikkaliku bassi ja ruumilise heli, tuues kinoelamuse koju kätte. Juhtmevaba bassikõlarit on võimalik paigutada  ükskõik kuhu ning see täidab ruumi jõuliste ja sügavate bassihelidega.

NB! müügis on demokasutuses olnud toode. Seisukord on väga hea, soovi korral küsi lisainfot ja lisapilte.

  • 3D surround ruumiline heli tekitab tunde nagu asuksid sündmuste keskel
  • Heliprojektoris olevad valjuhääldid suunavad heli just peegeldatavatele pindadele, tekitades tunde nagu kõik kõlarid oleksid paigutatud sinu ümber
  • Elemendil on 1 HDMI sisend ja 1 HDMI väljund, millel on 4K Ultra HD 4K60p läbilaskevõime
  • Bluetooth tugi võimaldab esitada nutiseadmetest juhtmevabalt muusikat ning saata heli kõlaritesse või kõrvaklappidesse
  • Juhtmevaba aktiivsubwoofrit on mugav sobivasse asukohta paigaldada

  Bluetooth tugi

Võimaldab nautida muusikat nutitelefonist või tahvelarvutist juhtmevabalt, kasutades Bluetooth ühendust.

 Dolby Digital Plus

Sisseehitatud Dolby Digital dekoodri välistab vajaduse välise dekodeerimisseade osas, luues ruumiline heli, hämmastavalt loomulik kõlataju ja dünaamika. Arenenud helitehnoloogia annab võimaluse nautida parimat helikvaliteeti olenemata, kas striimid või kuulad oma lemmiklaule CD-plaadilt.

 DTS Digital Surround

Digitaalsel kujul heli täiustamine võimaldab kuulata filme ja muusikat parimal võimalikul viisil. DTS-HD muudab kodukino kõlaritest esitatud heli kaasahaaravaks ja ruumiliseks, tuues kinoelamuse koju kätte.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

Saadaval järeltellimisel - küsi täpsemat tarneaega!