Airloc Mini, Midi ja Maxi Banana Plugs kõlarikaabli otsikud

7.00

Airlock Mini, Midi ja Maxi nn banaan-tüüpi kõlarikaabli otsikute puhul on kasutusel AIRLOC ühendusmeetod, millel on kõik samad omadused ja eelised, nagu tavalistel “banaanidel”. Erinevuseks ja eeliseks on aga signaali parem ülekanne, tänu Airloc tehnoloogiale ning termokahanev ümbriskiht, mis annab otsikutele modernse väljanägemise ja visuaalse selguse.

Airloc™ on QED-i mehhaaniline nö külmkeevitus meetod, mille abil saab QED-i kõlarikaabli otsikud kinnitada püsivalt kõlarikaablite külge. Kuna QED-i kõlarikaablite üks parimaid omadusi on nede suurepärane juhtivus, siis poleks mõistlik jätta kaabliotsikute ja kaablite ühenduskoht detailselt läbimõtlemata, kuna kogu eelis läheks sel juhul kaotsi. Airloc™ tagab kindla ja pideva ühenduse, mille puhul signaali ühelt detaililt  edasi kandudes kadusid ei teki.

Otsikud asetuvad kõlariterminalidesse väga kindlalt, mis vähendab ootamatute lühiste tekkevõimalust. Nende kullatud välispind tagab aga kvaliteetse tulemuse kogu eluea jooksul.

Hind kehtib ühe otsiku kohta.

NB! Need otsikud vajavad paigaldamiseks spetsiaalseid AirLock tange ja termotöötlust. Soovi korral on võimalik kõlarikaabli ostul tellida meilt ka nende otsikute paigaldus – kaheksa otsiku (ühele kaablipaarile) paigaldushinnaks on 30 EUR-i.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.