Salong hea heli armastajale

Oled lihtne muusikanautija, tõsisem Hi-Fi entusiast, kingiotsinguil sõber või oma koju tervikliku audio-video lahenduse planeerija? Tere tulemast – ValiHeli on just Sinu jaoks!

ValiHeli on tänaseks 14 aastat tegutsenud helitehnika salong, mis  kasvas välja firma asutaja enam kui 40 aastat tagasi alguse saanud huvist elektroonika, helitehnika ja kvaliteetse muusika vastu. Pakume hea heli huvilistele tooteid rohkem kui sajalt maailma tipp-brändilt. Valikusse kuuluvad nii kodukinosüsteemid, kõlarid ja kõlarikomplektid, võimendid, vinüülplaadimängijad kui ka kõrvaklapid. Lisaks erinevad helitehnika tarvikud vajalikest kaablitest kuni mööblini välja.

Kiirete ja kindlate ostusoovide korral saad ostu sooritada mugavalt meie e-poe kaudu. Küll aga rõhutame, et veebipoes on meie pakutavast tootevalikust üleval veel vaid murdosa. Detailsema info valikus olevate tootjate kohta leiab meie vanalt kodulehelt → www.valiheli.ee.  Kui oled kindla brändi või toote otsinguil, mida meie veebilehelt või veebipoest ei leidnud, siis võta meiega ühendust – kui tegu pole just mõne väikese Hiina tootja või firmaga, kes müüb vaid lõppkliendile, siis on suur tõenäosus, et saame aidata.

vaata kontaktandmeid

Ootame sind kuulama

Kas ostaksid auto ilma sellega eelnevalt proovisõitu tegemata? Kui tootja on Sinu usalduse juba varasemalt välja teeninud, siis võibolla tõesti. Muidu vaevalt.

Soovid ja nõudmised on tihti nii spetsiifilised või kvaliteetse helitehnika maailm on paljudele (veel) tundmatu maa, mistõttu julgustame enne valiku tegemist tulla meiega konsulteerima ja võimalusel toodet ise proovima, vaatama, kuulama.
Selleks oleme oma Viimsis asuvas salongis sisustanud kolm kuulamisruumi kokku rohkem kui 80 paari erinevate kõlarite ja ja muu vajaliku tehnikaga.

Olemas on heale muusikasõbrale sobilik kuulamisruum, tõsisemale Hi-Fi entusiastile sisseseatud maheda valgustusega ja rahulik kuulamistuba ning ka kodukino ruum, kus on väljas erinevad tipptasemel soundbarid, surround- ja bassikõlarid. Kõrvaklappide huviline – ka sinule on mõeldud – stendil ootab testimist 80 paari kvaliteetseid klappe, nende juurde saad katsetada erinevaid DAC-e ja kõrvaklapivõimendeid.

Helitehnikasüsteem kui rätseplahendus

Küsi meilt nõu ja küsime sinult palju küsimusi vastu. Millised on vajadused ja nõudmised? Milline on olemasolev tehnika? Milline on ruum? Mis muusikastiile kuulatakse? Mis nõuded on viimistlusele? Mis on eelarve?

Ikka selleks, et juhatada sind heatahtliku ja professionaalse sõbrana läbi kirju helimaailma rägastiku õigete toodete juurde. Ilma üht tootjat teisele eelistamata. Soovime, et see, millele valik lõpuks langeb oleks kui rätsepmeistri ülikond, mis on just kliendi vajadustest ja soovidest lähtuvalt komplekteeritud.

Rahulolev ja tänulik helitehnika sõber on meie jaoks suurim tunnustus.

Arvestame sinu soovidega 

On täiesti mõistetav kui salongi alati kohale tulla ei saa või ei soovi. Seetõttu püüame reeglina varastest hommikutundidest kuni hilja õhtuni kättesaadavad olla nii Chati-rakenduste, telefoni kui ka e-maili teel. Meie kontaktandmed.

Hoiame oma laos kohapeal võimalikult palju erinevaid tooteid, et saaksid kasvõi koheselt head heli asuda nautima. Saadame kaupa välja igal tööpäeval nii kullerite kui SmartPostiga ning leiame lahenduse ka siis kui soovid salongi külastada või kaupa kätte saada väljaspool selle lahtiolekuaegu.

Kokkuleppel anname tehnikat koju testimiseks kaasa ning kaupade pikkade tarneaegade puhul anname soovi korral ja võimalusel ajutiseks kasutamiseks asendustoote. Ainus, mille osas me paindlikud ei ole, on pakutav tootevalik ja selle kvaliteet.