Argon Audio TT-4 vinüülplaadimängija

595.00

Argon Audio TT-4 on ideaalne vinüülplaadimängija tõsistele analoogheli sõpradele.

TT-4 ühendab endas väga hea heli- ja ehituskvaliteedi ning stiilse retrohõngulise disaini, mis peaks igasse helisüsteemi lisatuna elevust tekitama.

Parima võimaliku helikvaliteedi tagamiseks on TT-4 ehitatud robustselt ja vastupidavalt. Tugev sokkel ja raske plaaditaldrik tagavad plaadikeerutamiseks stabiilse aluse. Süsinikkiust helikäpp on täiustatud ATS tehnoloogiaga, mis vähendab oluliselt resonantsi ja võimaldab esitada oma hinnaklassis harva kohatavalt puhast ning täpset heli. Eelnevalt paigaldatud audiofiilne helipea Ortofon 2M Red vaid lisab rafineeritust ja mänguilu. Samas on see helikäpp võimeline veel palju enamaks, mis tõttu võid hobi arenedes investeerida julgelt kordades hinnalisemasse helipeasse, selle vinüülplaadimängija taha helikvaliteet ei jää.

Sisseehitatud ja väga kvaliteetne fonoeelvõimendi tähendab, et saad TT-4 kasutada, mis tahes võimendi või aktiivkõlariga, kus aga soovid. Kui tavaliselt kipuvad sisseehitatud eelvõimendid olema suhteliselt kesise võitu, siis TT-4  puhul seda öelda ei saa – heli on puhas, dünaamiline, detailne ja väga avar, mis on ka üks põhjuseid, miks EISA andis 2022-2023. aasta parima vinüülplaadimängija tiitli just sellele mudelile. Alla 200 euroses hinnaklassis on sellele plaadimängijale keeruline leida sama võimekat ja hästi sobivat eelvõimendit, kui on see, mis juba sisse ehitatud. Eelvõimendi ostmisest üle jääva raha võid kulutada hoopis parema helipea ostuks, mis tõstab selle plaadimängija esituse ka juba kogenud kõrva jaoks väga audiofiilsele tasemele.

  • süsinikust helikäpp koos eelseadistatud Ortofon 2M Red helipeaga
  • sisseehitatud suurepärase esitusega eelvõimendi koos RIAA korrektsiooniga (MM-tüüpi helipeale)
  • korralik ehituskvaliteet ja -materjalid
  • ATS helikäpa tehnoloogia tagab puhtama heli
  • pilkupüüdev disain
  • erinevad viimistlused – kaasaarvatud ehtsast vineerist mahagon ja pähkel – lisavad luksust
  • oma hinnaklassi üks raskeimaid ja stabiilseimaid vinüülplaadimängijaid
  • lihtne ja intuitiivne kasutada

Argon Audio TT-4 on saanud juba ka ühe mainekama auhinna Hi-Fi maailmas – EISA ehk audio-ajakirjandusväljaannete hinnangul on see parima hinna/kvaliteedi suhtega vinüülplaadimängija 2022-2023 aastal 🙂

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Rohkem testiülevaateid:

LBTechreviews: “The relatively inexpensive Argon turntable is one of the best buys in this class. It looks great, a simple to use and plays damn well”  LINK

Lite-Magazin: “The Argon Audio TT-4 is impressive on multiple levels: its timeless and elegant design, its sophisticated concept, the high-quality tonearm, the excellent cartridge system, and of course, its integrated phono preamplifier”  LINK (Saksa keeles)