Audio Pro Link 2 striimer

259.00

Lihtne ja kompakte Audio Pro Link 2 striimer muudab sinu helisüsteemi modernselt striimivaks ja lisab sellele multiruum võimekuse.

Suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega Link 2 võimaldab kasutada üle võrgu erinevaid voogedastusteenuseid nagu Spotify, Tidal, Amazon Music, internetiraadiod; samas võid ühendada läbi striimeri välise heliallika nagu CD-mängija või eelvõimendusega vinüülplaadimängija ja kuulata seda heli teistes juhtmevabades seadmetes.

Soovi korral saad muusikat kuulata mälupulgalt, väliselt kõvakettalt või mõnest muust USB-A väljundiga mäluseadmest. Loomulikult olemas Bluetooth ühendus nutiseadmete lihtsaks ja kiireks ühendamiseks.

Oma helisüsteemiga saad selle voogedastaja ühendada aga nii analoog- kui ka digitaalväljundi kaudu – kuidas paremini sobib. Näiteks – ühenda Link 2-ga oma aktiivkõlarid ja kogu maailma muusikavaramu ongi kohe esitamiseks valmis.

Lisaks võid saata heli üle AirPlay, Chromecasti või Audio Pro edasi oma teistes eluruumides olevatesse (neid multiroom protokolle toetavatesse) heliseadmetesse.

Link 2 juhtimiseks on mõeldud sama Audio Pro Control app, millega saab juhtida ka kõiki teisi Audio Pro multiroom seadmeid.

Striimer töötab nii WiFi kui kaabliga LAN-ühenduse kaudu. Võimalik kinnitada seinale.

Audio Pro Link 2 ühendab kokku lahtised otsad, moderniseerib sinu helisüsteemi ja täidab elu muusikaga!

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)