AudioQuest SLiP-DB 14/2 installatsiooni-kõlarikaabel

9.00

Kvaliteetne, tugeva topeltisolatsiooniga ja libeda välispinnaga installatsiooni-kõlarikaabel AudioQuestilt kasutamiseks seintes (ka erinevate seinatüüpide konstruktsioonides sh ka kips), betoonivalus, kõrides kui ka otse maapinda paigaldatuna.
Ristlõige: 2 x 2,1 mm2

Mõnikord võib kaabli tõmbamine olla tõeline piin! AudioQuesti FLX/SLiP seeria seinasisesed kõlarikaablid on loodud teie elu vähemalt veidi lihtsamaks muutmiseks.
Kuigi täiuslikult libedat kaablit pole olemas, siis FLX/SLiP puhul kasutatud materjalid ja kuju on valitud nii, et kaabli pealispind oleks võimalikult libe ent samas nii tugev, et näiteks kipsseinte taguste metall-konstruktsioonide avad seda läbi lõigata ei suudaks (õnnetus, mis tavaliste elektripoodides müüdava odava kõlarikaabli puhul on kerge juhtuma).

SLiP DB 14/2-l on pool-monoliitsed kontsentriliselt paigutatud kiud, selline ehitus vähendab signaali karedust ja segadust.
Tavalises mitmekiulises kaablis lisandub signaalile elektrilise ja magnetilise ahela vastastikmõjust põhjustatud moonutusi, kuna iga kiu asukoht muutub kimbus. AQ Semi-Solid kontsentrilise kaabli puhul säilitavad kimbus olevad kiud oma fikseeritud suhted, vähendades märkimisväärselt moonutusi.

Pikateralisel vasel (LGC) on vähem terade liitumisi ja väiksemad moonutused, mis säilitab signaali selguse ja loomulikkuse.
Long-Grain Copper (LGC) võimaldab sujuvamat ja selgemat heli kui tavalist OFHC (hapnikuvaba kõrge juhtivusega) vaske kasutavad kaablid. LGC-l on juhtivas materjalis vähem oksiide, vähem lisandeid, vähem terade piire ja kindlasti parem jõudlus.

SLiP 14/2 madala induktiivsusega spiraalgeomeetria minimeerib heli, mis läheb fookusest välja, kui kaabli pikkus suureneb. EasySLiP minimalistlik väliskest on UL-reitinguga seinasiseseks kasutamiseks (omab CL3 ja FT4 sertifikaate).

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

Kaabli hinda arvestatakse jooksva meetri kohta

NB! Kui soovid kaablit koos banaanidega, küsi pakkumist!