Bowers & Wilkins 703 S3 põrandakõlarid

4,195.00

Bowers & Wilkinsi uued 700-seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja heliline äärmine võimekus. Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700-seeriasse kuuluvad erinevas suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka tervikliku kodukinosüsteemi lisades sama seeria keskkõlari ja/või subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane põrandakõlar 703 S3 on tõeline kunstiteos, mis toob sulle oma puhta ja selge esitusega kananaha ihule. Selle eraldi täiesti uhiuues korpuses ja kõlarikasti peal asetsev kõrgsageduselement on kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt 700-seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesksageduselement mängib avarat, detailset ja moonutusteta heli ka siis kui volüümi on korralikult peale keeratud.

Kaasaegseid modelleerimistehnikaid kaasates on loodud varieeruva paksusega (Aerofoil Profile) madalsageduselemendid – suurendamaks vastupidavust seal, kus seda kõige enam vaja on. Kõlari tagakülje alumises kolmandikus asuv bassiava võimaldab esitada sügavaid ja suure dünaamikaga bassihelisid ning muudab selle kõlaripaari võimalike asukohtade osas paindlikumaks.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Hind kehtib paari kohta!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.