Bowers & Wilkins 704 S3 põrandakõlarid

2,975.00

Bowers & Wilkinsi uued 700-seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja heliline äärmine võimekus. Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700-seeriasse kuuluvad erinevas suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades sama seeria keskkõlari ja subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane põrandakõlar 704 S3 toob sulle oma puhta ja selge esitusega kananaha ihule. Selle kõrgsageduselement on oma pesas kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt selle seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesksageduselemendid mängivad aga avaralt, detailselt ja moonutusteta ka väga valju heli. Kaasaegseid modelleerimistehnikaid kaasates on loodud varieeruva paksusega (Aerofoil Profile) bassikõlarimembraanid – suurendamaks vastupidavust seal, kus seda kõige enam vaja on.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.