Bowers & Wilkins 705 S3 Signature riiulikõlarid

4,000.00

Bowers & Wilkinsi uued 700 S3 Signature seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja suur heliline võimekus.

Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700 Signature seeriasse kuuluvad kahes suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades 700-seeria keskkõlari ja subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane riiulikõlar 705 S3 Signature toob sulle oma puhta ja selge esitusega kananaha ihule. Selle kõrgsageduselement asub eraldi korpuses kõlarikasti peal ja on niimooodi kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt uue 700-seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesk-/madalsageduselement mängib aga avaralt, detailselt ja moonutusteta ka väga valju heli.

Tavaversiooniga võrreldes on 705 S3 Signature kõlaritel täiustatud kesk- /madalsageduselemendi ajamisüsteemi, paremad kondensaatorid, parendatud kõlariterminalid ning 800-seeria jaoks väljatöötatud suurema helilise läbilaskvusega kõlarikatted.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse ning eksklusiivse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700 Signature seeria kõlarid sinu jaoks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Hind kehtib paari kohta.