Bowers & Wilkins 707 S3 riiulikõlarid

1,335.00

Bowers & Wilkinsi uued 700-seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja heliline äärmine võimekus. Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700-seeriasse kuuluvad erinevas suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades sama seeria keskkõlari ja subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane riiulikõlar 707 S3 eristub eelkõige oma puhta ja selge esituse poolest. Selle kõrgsageduselement istub eraldi pesas ja on kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt selle seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesk-/madalsageduselemendid taasesitavad ka väga valju heli avaralt, detailselt ja moonutusteta.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Hind kehtib paari kohta.