Bowers & Wilkins HTM71 S3 keskkõlar

1,685.00

Bowers & Wilkinsi uued 700-seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja heliline äärmine võimekus. Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700-seeriasse kuuluvad erinevas suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades sama seeria keskkõlari ja/või subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane keskkõlar HTM71 S3 eristub eelkõige oma puhta ja selge esituse poolest. Selle kõrgsageduselement asub kõlarilael eraldi korpuses ja on kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt selle seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesksageduselemendid taasesitavad ka väga valju heli avaralt, detailselt ja moonutusteta. Aerofoil tehnoloogiaga bassikõlar mängib bassid ära täpselt ja võimasalt ning ei moonuta neid ka keerulisemate heliliste kompositsioonide puhul. Selged dialoogid ja energiline helipilt on garanteeritud!

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.