Bowers & Wilkins HTM72 S3 keskkõlar

1,085.00

Bowers & Wilkinsi uued 700-seeria kõlarid muudavad su elutoa taevaliku helikvaliteediga kontserdipaigaks või kinosaaliks! Neid kõlareid iseloomustab vaimustav elegants ja heliline äärmine võimekus. Sarja inspiratsioon ja osa tehnoloogiast pärineb Bowers & Wilkinsi oluliselt kõrgema hinnaklassiga 800-seeriast. 700-seeriasse kuuluvad erinevas suuruses muusika kuulamiseks vajalikud põranda- ja riiulikõlarid, samas saab neist luua ka terviklikku kodukinosüsteemi lisades sama seeria keskkõlari ja/või subwoofri.

Bowers & Wilkinsi suurepärane keskkõlar HTM71 S3 eristub eelkõige oma puhta ja selge esituse poolest. Selle kõrgsageduselement on kindlalt kaitstud nii võimalike mehhaaniliste vigastuste kui resonantsi eest. Spetsiaalselt 700-seeria jaoks disainitud biomimeetilise suspensioontehnoloogiaga kesk-/madalsageduselemendid taasesitavad ka väga valju heli avaralt, detailselt ja moonutusteta.

Ja kõike seda juba äratuntavas, kuid uuendatud Bowers & Wilkinsi disainikeeles.

Kui tahad oma klassi puhtaimat ja detailseimat heli koos elegantse disaini ja korraliku ehituskvaliteediga, siis on just B&W 700-seeria kõlarid sinu jaoks!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.