Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos toega soundbar

870.00

Bowers & Wilkins pakub tõelist kodukino elamust koos Dolby Atmosega. Vaata filme heliga, millega need mõeldud on!

Panorama 3 on ribakõlar, mis teeb palju enamat kui vaid heli saatmine erinevatesse suundadesse. Bowers & Wilkins Panorama 3 Dolby Atmos tugi annab edasi tükikese ehedat reaalsust viies vaataja sündmuste keskmesse.

Bowers & Wilkinsi uus tehnoloogia paneb end tundma kui filmi sees olevana – muusikainstrumendid, dialoogid ja efektid on paigutatud erinevatesse ruumi osadesse ning vau-efekt kodukino nautides on garanteeritud.

Unustatud pole ka põhilist B&W trumpi – muusika taasesitust. Loomulikult pole see päris B&W Hi-Fi kõlarite tasemel ent kuna Panorama 3 väljatöötamise juures kasutati tuhandeid tunde nende kõige paremate kõlariinseneride tööd, siis sai tulemus vastav – helipildi detailsus ja selgus on Panorama 3 puhul palju parem, kui teistel sama hinnaklassi heliribadel. Muusika kuulamise teeb väga lihtsaks B&W Music app, mis toetab otse enamlevinumaid striimingteenuseid nagu Tidal ja Spotify; Apple’i fännide jaoks on olemas Airplay 2 ja ei puudu ka Bluetooth.

Lisa siia kompaktsed mõõtmed, elegantne disain ja väärikas väljanägemine – Panorama 3 on just see soundbar, mida sa oodanud oled!

Lisainfot vaata tootja kodulehelt 

Erinevaid testiülevaateid:

Stereonet: “Bowers & Wilkins’ new Panorama 3 ticks almost every box that a soundbar in this category should aspire to – it looks great, is easy to set up and use, has wonderful app integration, and has exemplary Atmos and surround performance for a one-piece unit”. LINK
SECRETS of Home Theater and High Fidelity: “If you are in the market for a versatile soundbar, the Panorama 3 should be on your list to check out.”  LINK
Trusted Reviews: “The Panorama 3 is a great sounding Atmos bar wrapped in a lovely packaging, and one of the more impressive efforts available for under £1000.”  LINK

 

Kui soovid kuulda, kuidas B&W Panorama 3 filmi heli taasesitab ja muusikat mängib ning veenduda, kas selle disain ja välimus sobilikud on, siis tule ja astu läbi meie soundbaride demoruumist!

1 laos (saab järeltellida)