Cambridge Audio Alva Duo vinüülplaadimängija eelvõim

345.00

Võta oma plaadikogust ja vinüülimängijast maksimum!

Cambridge Audio Alva Duo on kvaliteetne nii MM kui MC helipeale sobiv vinüülplaadimängijale mõeldud eelvõim.

Eelvõimendi võimendab vinüülimängija helipeast tulevat muusikasignaali ja korrigeerib seejärel signaali sagedusi nii, et seda saab kasutada ka tavaline helivõimendi. Väljakutse seisneb aga selles, et kuna signaal on nõrk, siis võib kergesti lisanduda erinevaid häireid. Seetõttu on Alva Duo valmistamisel mõeldud läbi iga kasutatav materjal ja detail. Et lõpptulemuseks oleks taustamürata, vinüülplaadile iseloomulikult soe ja detailiderikas heli.

Boonusena on seadmesse integreeritud ka kõrvaklapivõimendus, mis teeb Alva Duo helientusiastile väga tänuväärseks lisaseadmeks ka siis, kui pole parasjagu võimalust vinüüle valjusti kuulata.

Eelvõimu omamisest lõikate kasu kulunud või aegu näinud plaatide kuulamisel, kuna Alva Duosse sisseehitatud filter kõrvaldab madalsageduslikud mürinad, mis on põhjustatud vinüüli kui materjali ebatäiuslikkusest. Tänu eelvõimule saate tasakaalustatuma ja puhtama heli.

Alva Duo ooterežiimi energiatarve on vaid pool W ja automaatse väljalülitamise funktsioon käivitub 20 minutit pärast viimase vinüüli kuulamist ehk tegemist on Cambridge Audio väikese panusega säästlikumasse ja rohelisemasse maailma.

WhatHiFi? on Cambridge Alva Duo pärjanud oma ihaldatuima viie tärniga.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos