Dali Katch disainikas bluetooth kõlar

255.00

KATCH on imetlusväärne kõlar, milles on kombineeritud DALI võimekus digitaaltehnoloogia alal ja unikaalne disain. See seab kaasaskantavale helitehnikale uue standardi. Katchi imeline kooslus esitab oma välimusele vastavalt erakordselt rikkalikku heli.

NB! Kõlar on olnud salongi demoeksemplar. Seisukord kõlaril on nagu uus, kuid soovitame enne ostu sooritamist ise kõlar üle vaadata (ja kuulata).

Kaks audioprofiili  – Clear ja Warm. Clear on täiuslik lahendus igapäevaseks kuulamiseks ja sobib iga muusikažanriga. Warm lisab esitusele natuke rohkem bassihelisid, mis kõlavad suurepäraselt ka suuremates ruumides.

Ühenduvus –  Oma seadmed saad Katchiga ühendada Bluetooth 4.0 Apt-X’i abil või siis lihtsalt tavalise 3,5 mm helikaabliga. Laadimine toimub USB liidese kaudu.

Aku kestvus –  Võimekas 2600 mAh integreeritud aku on võimeline kvaliteetset heliesitust tagama kuni 24 tundi ning täielik laadimine toimub vaid 2 tunniga. Vaid nupuvajutusega saab indikaatortulukestega jälgida aku olekut.

Integreeritud nahkrihm –  teeb lihtsaks ja mugavaks DALI KATCH kaasavõtmise ning vastupidav kolmekihiline disain tagab ohutust.

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

Kõlar on saanud ka 5 tärni ajakirjalt “What Hi-Fi?”