Denon DP-400 poolautomaatne vinüülplaadimängija

495.00

Denon DP-400 plaadimängija võlu peitub lihtsuses ja elegantsuses.

Rihmaveoga, eelvõimenduse ja kolme erineva lülitist muudetava kiirusega plaadimängija saab hakkama kõigi teie vinüülikogus olevate plaatidega, olgu tegemist ülikiirelt pöörleva 7-tollise, kiire 12-tollise või rahulikult kulgeva albumiga.

Lisamugavusena on Denon DP-400-l olemas automaatne helikäpa tõstmine, tänu millele ei pea alati mängija juures luurama, kas ja millal plaat lõppema hakkab – mängija teeb seda teie eest! Soovi korral saate selle funktsiooni ka välja lülitada, mis järel muutub teie vinüülimängija täielikult manuaalseks.

Seadistamine on samuti ülilihtsaks tehtud. Ühendage see vinüülplaadimängija ühe juhtmega oma phono-sisendiga stereovõimendi või aktiivkõlarite külge ja kuulamine võib alata.

Denon 400-DP vinüülplaadimängija minimalistlik disain kehtib vaid välimuse kohta. See mängija pakub täiendavaks seadistamiseks rohkem võimalusi, kui esialgu välja paistab. Peale kiiruse valiku on sellel olemas ka anti-skating mehhanism, lihtsalt reguleeritav kaaluviht, eraldi lüliti signaali korrigeeriva filtri sisselülitamiseks. Plaadimängija põneva profiiliga tolmukaas on mängimise ajaks äravõetuna kasutatav aga hoopiski vinüülplaatide mini-riiulina – Denoni disainerid on kõigele mõelnud

Seadistage ja kasutage täpselt nii, nagu soovite – Denon 400-DP vinüülplaadimängija on valmis teie plaadikoguga sõbraks saama!

Rohkem infot tootja kodulehelt.

Puhasta