Denon DP-400 poolautomaatne vinüülplaadimängija

489.00

Denon DP-400 plaadimängija võlu peitub lihtsuses ja elegantsuses.

Rihmaveoga, eelvõimenduse ja kolme erineva lülitist muudetava kiirusega plaadimängija saab hakkama kõigi sinu vinüülikogus olevate plaatidega, olgu tegemist ülikiirelt pöörleva 7-tollise, kiire 12-tollise või rahulikult kulgeva albumiga.

Lisamugavusena on Denon DP-400-l olemas automaatne helikäpa tõstmine, tänu millele ei pea sa alati mängija juures luurama, kas ja millal plaat lõppema hakkab – mängija teeb seda sinu eest! Soovi korral saad selle funktsiooni ka välja lülitada, mis järel muutub vinüülimängija täielikult manuaalseks.

Seadistamine on samuti ülilihtsaks tehtud. Ühenda see vinüülplaadimängija ühe juhtmega oma phono-sisendiga stereovõimendi või aktiivkõlarite külge ja kuulamine võib alata.

Denon 400-DP vinüülplaadimängija minimalistlik disain kehtib vaid välimuse kohta. See mängija pakub täiendavaks seadistamiseks rohkem võimalusi, kui esialgu välja paistab. Peale kiiruse valiku on sellel olemas ka anti-skating mehhanism, lihtsalt reguleeritav kaaluviht, eraldi lüliti signaali korrigeeriva filtri sisselülitamiseks. Plaadimängija põneva profiiliga tolmukaas on mängimise ajaks äravõetuna kasutatav aga hoopiski vinüülplaatide mini-riiulina – Denoni disainerid on kõigele mõelnud

Seadista ja kasuta täpselt nii, nagu soovid – Denon 400-DP vinüülplaadimängija on valmis sinu plaadikoguga sõbraks saama!

Rohkem infot tootja kodulehelt.