EarMen ST-Amp DAC, eel- ja kõrvaklapivõimendi

299.00

Sujuva kasutajakogemuse, suurepärase heli ja paindlike võimalustega EarMen ST-Amp talitleb nii DAC-i, kõrvaklapivõimenduse kui eelvõimendina.

Hästi läbimõeldud ja tasakaalustatud signaaliring tagab võimalikult hea heli sinu välisest seadmest ning sa ei kuule ST-Amp-i paneelilt ümberlülitusi tehes ühtki häirivat või ragisevat häält. Üleüldine moonutus- ja müratase on õnnestunud EarManil viia selle hinaaklassi seadmete kohta eriliselt madalale.

Seadmes olev kvaliteetne DAC vastab helivõimendi jõudlusele täielikult ja seisab hea selle eest, et heliallikast lähtuv heli ei kaotaks grammigi oma  dünaamikast või detailsusest ning et taasesitus oleks olenemata kõrvaklappidest alati läbipaistev, neutraalne ja täpne.

ST-Ampi dünaamika väärib aga eraldi esiletoomist, kuna see on õnnestunud viia üle 126dB ja võimaldab sul saada osa kontsertsaali ehedusega taasesitusest.

Kuna ST-Amp on varustatud ka balansseerimata (SE) ja balansseeritud Pre-Out väljunditega, on see suure lisaväärtusega – kasuta seda oma helisüsteemis eelvõimendina ühendades sellega signaaliallikaid (nii analoog kui digitaal). Heli paraneb seeläbi tunduvalt.

ST-Ampi kontseptsiooni keskmes on aga võimas ja müratu toiteallikas, mis tagab täieliku stabiilsuse ning võimekuse pakkuda parimat helikvaliteeti ka veidi nõudlikemate kõrvaklappide korral ja seda isegi maksmimum võimsuste juures.

ST-Amp sobib oma rahuliku, sooja ja musikaalse heli poolest eriti hästi särtsakama iseloomuga klappidega nagu Hi-FiMan Sundara ja Edition XS, Grado erinevad mudelid, Meze 109 Pro või ka Focal Clear/Clear Mg. Läbi balansseeritud väljundi on võimalik saavutada oluliselt suuremat helitugevust.

NB! Ei sobi neile, kes on harjunud kuulama kõrvaklappe väga valjult.

EarMenSTAmp skeem

Naudi kvaliteetset ja võimsat taasesitust ning paindlikku kasutuskogemust EarMan ST-Ampiga!

NB! Toite- ja ühenduskaablid ei sisaldu komplektis!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

 

2 laos (saab järeltellida)