Fyne Audio F501SP põrandakõlarid

3,499.003,999.00

Inglismaal valminud Fyne Audio F501SP Special Product põrandakõlarid on täiustatud jätkuks palju kiidetud F501 mudelile. Viimane oli F500-seeria kahest põrandakõlarist väiksem, kuid suutis oma suhtelisest kompaktsusest hoolimata pakkuda väga madalat bassi ja suurepärast dünaamikat.

Kõik see kehtib ka uue F501SP mudeli kohta, kuid inspiratsiooni lisa on nüüd ammutatud juba oluliselt kallimast F700 seeriast. Tulemuseks veelgi võimekam ja paremini kõlav Fyne Audio F501SP põrandakõlaripaar.

F500-seeria iseloomuliku selguse annab 150 mm (6-tolline) patenteeritud IsoFlareTM kõlarielement koos FyneFlute surround tehnoloogiaga, mis on kokku sobitatud 150 mm (6-tollise) bassielemendiga. IsoFlareTM tehnoloogia suudab luua korraliku stereopildi isegi väljaspool kuulamistelge, mis tähendab, et ideaalse kuulamisala laius suureneb ja kõlarid on paigutuskoha suhtes paindlikumad.

Lisaks on F501SP kõlarid varustatud spetsiaalse BassTraxTM Tractrix difuusorsüsteemi, tänu millele kattub kuulamisruum bassiga ühtlaselt.

Fyne Audio F501SP põrandakõlarid on ideaalsed väikese ja keskmise suurusega ruumide jaoks ning mõeldud eelkõige esmaklassilise kodukino- või stereosüsteemi tarvis.

  • kompaktne ja elegantne disain
  • võimas, hea dünaamikaga helipilt
  • IsoFlareTM ja Fyne Flute tehnoloogiaga kõlarielemendid lisavad esitusele selgust ja ruumilisust
  • allapoole suunatud BassTraxTM Tractrix difuusorsüsteem täidab toa bassiga ühtlaselt
  • asukoha suhtes paindlik
  • kaasas kõlarikatted ja töödeldud alumiiniumist alusplaat

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.