Fyne Audio F502SP põrandakõlarid

4,799.006,299.00

Inglismaal valminud Fyne Audio F502SP Special Product põrandakõlarid on täiustatud jätkuks palju kiidetud F502 mudelile. Viimane oli F500-seeria kahest põrandakõlarist suurim, suutis oma kogukusele vaatamata pakkuda peale madala ja võimsa bassi ka eriti detailset ning hea rektsiooniga dünaamilist esitust.

Kõik see kehtib ka uue F501SP mudeli kohta, kuid inspiratsiooni lisa on nüüd ammutatud juba oluliselt kallimast F700 seeriast. Tulemuseks veelgi võimekam ja paremini kõlav Fyne Audio F501SP põrandakõlaripaar.

F500-seeria iseloomuliku selguse annab 200 mm (8-tolline) patenteeritud IsoFlareTM kõlarielement koos FyneFlute surround tehnoloogiaga, mis on kokku sobitatud 200 mm (8-tollise) bassielemendiga. IsoFlareTM tehnoloogia suudab luua korraliku stereopildi isegi väljaspool kuulamistelge, mis tähendab, et ideaalse kuulamisala laius suureneb ja kõlarid on paigutuskoha suhtes paindlikumad.

Lisaks on F502SP kõlarid varustatud spetsiaalse BassTraxTM Tractrix difuusorsüsteemi, tänu millele kattub kuulamisruum bassiga ühtlaselt.

Fyne Audio F501SP põrandakõlarid on ideaalsed keskmiste ja suurte ruumide jaoks ning mõeldud eelkõige esmaklassilise kodukino- või stereosüsteemi tarvis.

  • elegantne disain
  • väga võimas, hea dünaamikaga ja selge helipilt
  • IsoFlareTM ja Fyne Flute tehnoloogiaga kõlarielemendid lisavad esitusele selgust ja ruumilisust
  • allapoole suunatud BassTraxTM Tractrix difuusorsüsteem täidab toa bassiga ühtlaselt
  • asukoha suhtes paindlik
  • topeltkaabeldus võimalus
  • kaasas kõlarikatted ja töödeldud alumiiniumist alusplaat

Väljaanne WhatHi*Fi? on neile kõlaritele andnud oma ihaldatuimad viis tärni ja soovitanud on neid ka ajakiri HiFiChoice!

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.