Hegel Viking CD-mängija

4,495.00

Maailmas, mis on täis võimalusi muusika allalaadimiseks, erinevates heliformaatides esitamiseks, pakkimiseks ja eri resolutsiooniga voogedastamiseks võib info ülekülluses minna kergesti kaduma see põhiline – lihtne nauding. Liiga palju erinevaid pealesunnitud valikuid võib viia lõpuks naudingute vähenemiseni. Seetõttu on Hegel keskendunud ka ühele klassikalise helikandja – CD-plaadi taasesitamise parandamisele, et tunnustada ja premeerida neid, kes ei taha kiireneva voogedastusralliga kaasa minna ning vajavad midagi rafineeritumat – midagi, mis on end ajas juba pikalt tõestanud.

Hegel Viking CD-mängija on näide selle kohta, kuidas juba aegu näinud tehnoloogiline lahendus võib moodsate teadmiste valguses uuesti looduna anda suurepäraseid tulemusi. Veelgi kaugemale minnes – Hegel on veendunud, et 16bit/44,1 kHz resolutsioonis CD-plaat, juhul kui kasutada selle taasesitamiseks korralike seadmeid, on muusika jaoks endiselt parim digitaalne meedium.

Esmapilgul võib mängija oma minimalistliku disaini tõttu tunduda lihtne seade, kuid lihtsuses peitubki võlujõud. Kuna Viking keskendub traditsioonilise CD-formaadi (Redbook) esitusele suudab see plaadist absoluutse maksimumi välja pigistada. Viking koosneb vaid spetsiaalselt selleks ülesandeks loodud komponentidest, mistõttu  taasesitab see mängija CD-d täiesti uskumatu kvaliteediga. Helisignaali ei muudeta seadmes mingil moel, vaid see esitatakse täpselt sellisena, nagu see CD-plaadile salvestatud on.

Täpne lasersüsteem, Hegeli enda disainitud kvartskristalliga kell tagavad selge detailsuse ja väga madala mürataseme. Täielikult balansseeritud ja Libe Driver tehnoloogiaga varustatud analoogsektsioon seisab samuti hea selle eest, et sinu helivõimendisse jõuaks müravaba ja kvaliteetne ning artifaktidest vaba helisignaal.

Hegel Viking CD-mängijat on väga lihtne soovitada igale helientusiastile, kes soovib kogeda muusikat selle puhtaimal kujul!

  • minimalistlik ja kompaktne disain
  • intuitiivne kasutus
  • erakordselt originaalitruu taasesitus
  • väga kvaliteetsed CD-transport ja laser
  • CD-plaat laetav läbi esipaneelil asuva pordi
  • automaatne ooterežiimile minek (seadistatav)
  • XLR, RCA, ja BNC väljundid
  • kaugjuhtimispult
  • Hegeli tippklassi ehituskvaliteet

Toote erakordsusest räägib seegi, et kuigi EISA auhinda ei ole lihtne saada, siis Hegel Viking sai selle tunnuste üpris kiirelt kätte!

EISA Award Hegel Viking CD-mängija

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel