HiFiMAN SUNDARA Closed-Back suletud tüüpi kõrvaklapid

299.00

Tegemist on HiFiMani kaubamärgi ühe populaarseima avatud tüüpi kõrvaklappide Sundara suletud versiooniga.

Hifiman Sundara Closed-Back kõrvaklappides on kasutatud planar-magnetic tehnoloogiat, mis annab suletud tüüpi klappide kohta enneolematult avara helipildi ja puhta ning moonutustevaba ülemise registri. Tasapinnaliste magnetiliste kõrvaklappide helipilt on tervikuna väga ühtlane ning täpne.

Nagu Hifiman Sundara avatud tüüpi klapid, nii on ka uus suletud versioon peas ülimalt mugav, püsides samas kindlalt.

Kaunid pöögipuust klapipealsed annavad sellele klapipaarile tõeliselt luksusliku ja sooja välimuse ning suurepärased akustilised omadused. Ja loomulikult – suletud tüüpi klapid ei lekita heli, mis tähendab, et saad oma lemmikklappe nüüd kuulata rahulikult ka oma pere või sõprade ringis ilma, et te üksteist segaksite.

Tänu madalale takistusele saab neid kuulata väga erinevate seadmetega. Parima tulemuse saamiseks soovitame aga kasutada korralikku kõrvaklapivõimendust.

Kuna HiFiMAN Sundara Closed-Back klappide juures on säilinud originaalse avatud tüüpi Sundara soe ja puhas helisignatuur, siis on need ideaalseks kaaslaseks igasuguse muusika nautimisel.

Sundara (sanskriti keeles “ilus” või “üllas”) Closed-Back kõrvaklapid on oma nime väärt ja teenivad sind muretult pikki aastaid!

Lisainfot vaata tootja kodulehelt

 

Saadaval järeltellimisel