iFi Audio Zen Can 3 kõrvaklapivõimendi

229.00

iFi Audio ZEN CAN 3 võimaldab sul kogeda heli puhtamalt kui ükski teine kõrvaklapivõim selles hinnaklassis ja seda olenemata kõrvaklappide tüübist või võimsusest – xMEMS-põhistest IEM-dest kuni high-end planar-magnetic tüüpi kõrvaklappideni välja.

IFi Audio parimast iCan Phantom kõrvaklapivõimendist inspireeritud A-klassi signaaliahel annab maksimaalseks väljundvõimsuseks lausa 2,000mW!

Hea kõrvaklapivõimendi on loomulikult palju palju enamat, kui lihtsalt suur helivõimsus. iFi Audio Zen Can 3 suurimad trumbid peituvad seadme paindlikkuses, hämmastavas helis ja ehituskvaliteedis.

Uued täielikult analoog tehnoloogial põhinevad filtrid võimaldavad sul Zen Can 3 esitust kohandada nii maitsele, situatsioonile (mängimine, film, muusika jne) kui konkreetselt kasutuses olevatele kõrvaklappidele. Näiteks kuuled neid kasutades mängimisel rohkem detaile, filmiheli esitus on aga filtreid rakendades ruumilisem ja oluliselt selgemate dialoogidega.

ZEN CAN kolmanda põlvkonna mudel toetab nüüd ka xMEMS tehnoloogial põhinevate IEM-de (In-Ear monitor) ehk kõrvasiseste kõrvaklappide kasutamist. xMEMS näol on tegemist uuendusliku ja väga paljulubava mikrokõlari tehnoloogiaga, mis tõstmas kõrvaklappide esitust taseme võrra ülespoole.  xMEMS tehnoloogia eelised seisnevad eelkõige kuularielemendi ülikiires mehhaanilises reaktsioonis (ca 150 korda kiirem, kui tavaline dünaamiline element), oluliselt paremas faasitöötluses, mis muudab taasesituse palju ruumilisemaks ja täpsemaks. Lisaks on silikoonist kuularielemendi diafragma on plastikust 95 korda jäigem, mistõttu elementide purunemine on harv ja keskmises helrribas esineb vähem “mudasust”.

 

  • iFi Audio enda high-end mudelilt iCAN Phantom pärinev A-klassi signaaliahel
  • kvaliteetsed ja hoolega valitud komponendid tootjatelt Panasonic, TDK, MELF, Texas Instruments ja muRata
  • väljundvõimsuseks 2,000mW
  • sobivus xMEMS-põhiste kõrvaklappidega
  • iFi/AMR enda väljatöötatud ja suurepärase kvaliteediga op-ampid edestavad tavakasutuses olevaid odavate kiipide, kehva koostisega vase ning odavast alumiiniumist komponentidega klapivõimendeid mäekõrguselt
  • puhas, selge ja võimas analoogheli
  • XBass+ helirežiim sügavamaks ja võimsamaks bassiesituseks
  • XSpace helirežiim naturaalsema ja ruumilisema helipildi saavutamiseks
  • uus ja väga pilkupüüdev disain

NB! iFi Audio SilentPower 2 toiteallika kasutamisel saavutad lisaks oluliselt parema SNR suhte, mis tähendab selgemat, puhtamat ja valjemat taasesitust.

IFi Audio on Zen Can 3 kõrvaklapivõimendiga lati taas kõrgemale tõstnud!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel