JBL SA550 Classic integreeritud helivõimendi

1,890.00

JBL SA550 Classic integreeritud helivõimendi inspiratsiooniallikaks on 1960-ndatel tootmises olnud klassikaline JBL SA600 helivõimendi.

SA 550 pähklivineerist küljepaneelidega välimus ühtib stiililiselt nii JBL Classic kui Studio Monitor kõlarimudelitega. Sisemine signaaliring ja tehnoloogiad vastavad aga täielikult tänapäevastele nõudmistele olgu see siis väljundvõimsuse, efektiivsuse, madala moonutustaseme või musikaalsuse osas.

Moodsatest lisadest on olemas Bluetooth vastuvõtja koos AptX®Adaptive, mis tähendab, et võid oma nutiseadme ühendada helivõimendiga  juhtmevabalt, kuid nautida sellegipoolest kvaliteetset kõrgresolutsioonis heli. Vajadusel hoiab madal viivitustase selle ka alati videopildiga sünkroonis.

G-klassi helivõimendis kasutatakse ühe toiteallika asemel mitut – esimene toidab kanalit kuni 10W kanali kohta (A-klass). Kui puhas A-klassi võimendi ei ole kuigi efektiivne, siis G-klassi kombineeritud võimendis aitab selle kasutamine vähendada oluliselt mürataset ja pakkuda kuulajale pretsetenditut detailsust ning dünaamikat. Volüümi ja väljundvõimsuse kasvades ei lülitata järgmist toiteallikat järsult sisse, mis tooks kaasa moonutustaseme hüppelise kasvu. Selle vältimiseks on seadmes kasutusel tehnoloogiline lahendus, tänu millele tõuseb väljundvõimsus signaali puhtust ühtlaselt jälgides, säilitades seejuures alati kerge dünaamikavaru. Ainult nii on G-klassi helivõimenduse eelised täielikult ära kasutatud.

Kui soovid rohkete ühendustega ja modernse sisuga võimsat ning pilkupüüdvat musikaalset helivõimendit, mille disainis on karakterit, siis võib JBL olla just sulle.

  • modernne, paljude ühendustega integreeritud helivõimendi
  • Hi-res AptX®Adaptive tehnoloogiaga Bluetooth vastuvõtja
  • JBL Classic ja Studio sarja kõlaritele iseloomulikud pähklivineerist küljepaneelid
  • kolm digitaalset sisendit (koaksiaal ja Toslink optiline)
  • kõrge resolutsiooniline ESS ES9038K2M kiibiga DAC
  • kolm analoogsisendit
  • fonosisend MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale
  • eriti madala moonutustasemega G-klassi helivõimendi
  • pidevvõimsust 90 W kanali kohta (8Ω juures) või 150W kanali kohta (4Ω juures)

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)