KEF LS50 Wireless II auhinnatud juhtmevabad kõlarid

2,579.00

KEF LS50 Wireless II on midagi palju enamat kui lihtsalt suure jõudlusega aktiivkõlar. See on täiuslik kõik-ühes kõlarisüsteem, mis voogesitab heli, mis tahes allikast. Seda tänu juhtmevabale ühilduvusele AirPlay 2, Chromecasti ja paljude muude sarnaste edastus funktsioonidega. Lisaks saab selle kõlariga juhtme kaudu ühendada ka teleri, mängukonsooli ja plaadimängija.

KEF LS50 WII kõlarimembraanides on kasutusel Metamaterial Absorption Technology (MAT™). Ulmelise välimusega labürinditaoline struktuur neelab 99% kõlarielemendi tagaosa soovimatutest peegeldustest, kõrvaldades sellest tulenevad moonutused ning pakkudes puhtamat, loomulikumat heli.

Kõlarite kasutamiseks ja nende kaudu muusika striimiseks on spetsiaalne KEF Connect äpp. Komplektis on ka lihtne kaugjuhtimispult sisendite valimiseks ja helivaljuse muutmiseks.

Ideaalne riiulikõlariks ja multiroom lahendusteks. Tänu laiale värvivalikule sobituvad lihtsasti erinevatesse interjööridesse.

Hind kehtib paari kohta.

NB! Antud kõlarid tulevad ilma kõlarikateteta ja neid pole võimalik ka lisavarustusena soetada (põhjuseks kõlarite esipaneeli kumer kuju, mis välistab katete kasutamise).

KEF LS-50 Wireless II on saanud viis tärni What Hi-Fi? poolt ja kaaluka auhinna EISA-lt.

Veel erinevaid testiülevaateid:
* Stereo Magazine: “Nothing but a full recommendation!” LINK
* Audioguide: “Audiophile sound and superb room correction” LINK
* AV Forums: “Highly Recommended” LINK
* 7 reviews: “A talented and impressively flexible system” LINK
* Sound&Vision: “An ergonomic marvel that delivers true audiophile performance” LINK
* Stereonet: “Detailed and nuanced sound signature, superb imaging and lots of power” LINK
* LB Tech Reviews: “Burn your soundbar! LS50 Wireless II is among the most usable and user-friendly speaker sets you can have in the living room”. LINK

   

Lisainfot vaata tooja kodulehelt.

NB! Kõiki viimistlusi ei pruugi kogu aeg meie laos varuks olla aga reeglina on tarneaeg lühike – 1-2 tööpäeva.

Puhasta