KEF R3 Meta suured ja jõulised riiulikõlarid

1,985.00

KEF R3 Meta pöörab täiesti peapeale selle, mida riiulikõlari all silmas peetakse!

Mõõtmetelt tavalisest riiulikõlarist vaid pisut suurem R3 Meta mängib nii “suurt” heli, et sellega jäävad hätta ka paljud sama hinnaklassi põrandakõlarid. 3-ribaline disain on ennast täielikult õigustanud ja viib üldise jõudluse uutesse kõrgustesse kattes seejuures aukudeta kogu sagedusala.

R3 Meta kõlarites on kasutatud samu elemente, mis on ka KEF-i R-seeria suurepärasel tippmudelil R11 Meta, mis tähendab viimasega võrreldavat detailsust ja musikaalsust kordades väiksema hinna juures.

Võrreldes vanema R3 mudeliga on tehtud muudatusi filtri-osa juures mis tähendab muutunud lõikesagedusi ja takistusnäitajat ning täiustatud kõlarielementide materjali. Nüüd ka R-seeria puhul kasutusele võetud spetsiaalne Meta-tehnoloogiaga materjal neelab aga 99% ebasoovitavatest kõlarielemendi tagaküljele kiiratavatest parasiitsagedustest jättes alles selge ning puhta heli.

Tulemuseks veelgi parem, puhtam ja kompromissitum helipilt! Sobivad suurepäraselt nii stereo- kui ka kodukinosüsteemi tarvis.

Väljaanne WhatHi*Fi? on selle kõlaripaarile andnud testimise järel ihaldatuimad viis tärni!

Hind kehtib paari kohta!
Järeltellimisel olevate viimistluste tarneaeg on reeglina 1-2 tööpäeva. Soovi korral kontakteeru meiega täpse aja teadasaamiseks.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Erinevaid testiülevaateid:

Steve Huff: “I found the sound to be beautiful, delivering details in a harmonious kind of way”  LINK

Soovid teada, kuidas KEF R3 Meta riiulikõlarid sinu lemmiklugusid mängides päriselt kõlavad või kuidas nende pähkliviimistlus reaalsuses välja näeb? Siis tule ja külasta meie salongi!