Leak Stereo 130 integreeritud helivõimendi

899.00999.00

Kui Hi-Fi seadmete tootja LEAK tuli 1963. aastal välja uue Stereo 30 helivõimendi mudeliga, ei osanud nad veel uneski näha, et see saavutab brittide hulgas tohutu populaarsuse ja seab soodsaama klassi helivõimendite jaoks uue standardi.

2020. otsustas LEAK uue tehnoloogia toel anda välja uue integreeritud helivõimendi mudeli – STEREO 130 , mis oleks vanemast mudelist inspireeritud, kuid omaks kõiki moodsale helientusiastile olulisi lisasid – vinüülist digitaalse hi-res formaatideni välja.

Tänu sisendite mitmekesisusele ühendub Stereo 130 ideaalselt paljude erinevate nii analoog- kui ka digitaalsete heliallikatega. Sellel on sisseehitatud MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale sobiv fono-eelvõimendi – ühenda mängija ja kõlarid ning asu kuulama!

Samuti saad LEAK STEREO 130 abil ka muusikat voogesitada, mis tahes Bluetooth-seadme kaudu, olgu selleks siis kaasaskantav meediamängija või nutitelefon.

Suurepärase ES9018 Sabre32 Reference kiibiga DAC kasutab 32-bitist HyperStream arhtektuuri ja spetsiaalselt digitaalseid moonutusi vähendavat tehnoloogiat, mis võimaldab esitada puhast, sure dünaamika ja madala müratasemega kõrgresolutsioonilist heli kuni sagedusteni 384kHz (PCM)/ DSD256.

LEAK STEREO 130 kasutab kõrvaklappide väljundi jaoks eraldi võimendusahelat, mis on jõudluselt võrdne eraldiseisvate kõrvaklapivõimenditega ja tuleb toime väga erinevat tüüpi ning võimsust omavate kõrvaklappidega. Tulemuseks on dünaamiline, detailne ja kaasahaarav esitus.

  • pilkupüüdev ikooniline disain
  • madala moonutus- ja mürataseme ning suure dünaamikaga loomutruu helipilt
  • rohkelt ühendusi
  • Bluetooth + aptX koodek
  • “direct” ehk “otse allikast” funktsioon
  • madalate ja kõrgete sageduste kiire reguleerimise võimalus esipaneelilt

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.