Leak Stereo 230 integreeritud helivõimendi

1,295.001,399.00

Kui Hi-Fi seadmete tootja LEAK tuli 1963. aastal välja uue Stereo 30 helivõimendi mudeliga, ei osanud nad veel uneski näha, et see saavutab brittide hulgas tohutu populaarsuse ja seab soodsaama klassi helivõimendite jaoks uue standardi.

2020. otsustas LEAK uue tehnoloogia toel anda välja uue integreeritud helivõimendi mudeli – Stereo 130, mis oleks vanemast mudelist inspireeritud, kuid omaks kõiki moodsale helientusiastile olulisi lisasid – vinüülist digitaalse hi-res formaatideni välja. Lisaks on nüüd sellest olemas sellest aga ka võimsam, täiustatud ja võimalusterohkem mudel Leak STEREO 230!

Tänu sisendite mitmekesisusele ühendub Stereo 230 ideaalselt paljude erinevate nii analoog- kui ka digitaalsete heliallikatega. Sellel on sisseehitatud MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale sobiv fono-eelvõimendi – ühenda mängija ja kõlarid ning asu kuulama!

Samuti saad LEAK STEREO 230 abil ka muusikat voogesitada, mis tahes Bluetooth-seadme kaudu (BT vers 5,0 + aptX koodek), olgu selleks siis kaasaskantav meediamängija või nutitelefon.

Kõrge kvaliteediklassiga ES9038Q2M DAC-kiibis on kasutatud 32-bitist HyperStream arhtektuuri ja spetsiaalselt digitaalseid moonutusi vähendavat tehnoloogiat, mis võimaldab esitada puhast, sure dünaamika ja madala müratasemega kõrgresolutsioonilist heli kuni sagedusteni 768kHz (PCM)/ DSD512.

LEAK STEREO 230 kõrvaklappide väljund toetub eraldi võimendusahelale, mis on jõudluselt ja kvaliteedilt võrdne eraldiseisvate kõrvaklapivõimenditega ja tuleb toime väga erinevat tüüpi ning võimsust omavate kõrvaklappidega. Tulemuseks on dünaamiline, detailne ja kaasahaarav esitus.

  • pilkupüüdev ikooniline disain
  • madala moonutus- ja mürataseme ning suure dünaamikaga loomutruu helipilt
  • rohkelt ühendusi
  • 2 X 115 W väljundvõimsust 4 oomi juures
  • Bluetooth 5.0 + aptX koodek
  • “direct” ehk “otse allikast” funktsioon
  • madalate ja kõrgete sageduste kiire reguleerimise võimalus esipaneelilt

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.