Lenco LS-600 vinüülplaadimängija koos kõlaritega

399.00

Lenco LS-600 vinüülplaadimängija komplekti näol on sul olemas kõik, mida vajad selleks, et taasavastada oma vanu lemmikplaate või nautida uusi väljaandeid, olgu need siis seitsmetollised singlid, LP-d või midagi vahepealset.

LS-600 mudel kätkeb endas kaasaegseid tehnoloogiaid, moodsat ja pilkupüüdvat disaini ja mugavust ning teeb vinüülihobiga tegelemise äärmiselt meeldivaks.  Lisaks pakub kvaliteetne Audio-Technica AT-VM95E helipea (asendatav) sulle ka päriselt korralikku helikvaliteeti, sisseehitatud Bluetooth®-funktsioon muudab aga LS-600 sobivaks ka muusika voogesitamiseks nutitelefonist.

LS-600-l on loomulikult olemas ka eemaldatav tolmukate, vinüülimängija on ise saadaval tumedas ja trendika pähklipuuvärvis viimistlusega.

LS-600 vinüülplaadimängijasse on sisseehitatud nii eel- kui lõppvõimendi, mis tähendab, et võid oma passiiivsed riiulikõlarid otse mängija külge ühendada.  Kuulamisega alustamiseks on komplektis juba kaasas nägusad kumerate nurkade ja eemaldatavate katetega 2 x 30W riiulikõlarid. Tänu sellele on tegemist eriti mugava “all-in-one” süsteemiga – ühenda kõlarid plaadimängijaga ja pane vooljuhe seina ning kuulamine võib alata.

Vajadusel saad aga mängija ühendada ka ükskõik, millise välise helisüsteemi külge – olemas nii fono- kui liiniväljund.

Kui soovid vinüülplaadimängijat, millega kiirelt ja mugavalt vinüülide kuulamist (taas)alustada ning soovid samas, et jääks raha üle ka uute vinüülplaatide jaoks, siis on Lenco LS 600 just sinu jaoks!

Toode tuleb kinkimiseks sobivas pakendis.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Selleks, et vinüülplaatidele kogunenud tolm ja mustus muusika nautimist ei segaks ja helipea nõela ning plaatide eluiga ei lühendaks, kaalu ka vastavate puhastusvahendite soetamist.
Hea valiku sobivatest toodetest leiate siit: https://pood.valiheli.ee/puhastusvahendid/

2 laos (saab järeltellida)