Lyngdorf TDAI-1120 striimiv võimendi

1,955.00

Lyngdorf TDAI-1120 on kompaktne, paindlik ja võimalusterohke striimiv stereovõimendi.

See seade ei võta sinu kodus palju ruumi ja seda on läbi asjatundjate poolt paljukiidetud RoomPerfect ruumikorrektsiooni ülimalt lihtne sinu kodu järgi “laulma panna”. Väärtust lisavad kindlasti ka kasutajasõbralik seadistamine ja juhtimine ning futuristlik ja moekas disain. Heli on puhas ja detailne nagu sellise hinnaklassi seadme puhul oodata võiks ning koos ruumikorrektsiooniga tunduvalt enamgi.

Lyngdorf TDAI-1120 saab ühendada läbi HDMI (ARC) väljundi ka telekaga, mis tähendab, et saad nautida nii filme, kontserte kui telesarju maksimaalse kvaliteediga, mis lisab sinu meelelahutusse uued mõõtmed. Lisaks on olemas CEC ja eArc ühenduste võimalus, mis tähendab tulevikukindlust uute ekraanidega ühildumise suhtes.

Uus voogedastusmaailm

Ühenda TDAI-1120 oma WiFi-võrguga ja naudi kogu maailma muusikat läbi voogedastusteenuste

  • sisseehitatud Chromecast
  • Spotify® Connect
  • TIDAL Connect
  • Roon Ready
  • AirPlay2
  • Bluetooth ühenduvus
  • Interneti raadiod (vTuner)
  • võrgu/kasutaja failide taasesitus

TDAI-1120 esitab kõiki sinu poolt valitud meediume kõrgeima võimaliku kvaliteediga., olgu see siis USB, striimingplatvorm, nutiseade või TV.

 

Meeldejääv kogemus

Lyngdorf TDAI-1120-l on olemas ruumikorrektsiooni (RoomPerfect™) võimekus, tänu millele on saad seadme helipildi seadistada oma kuulamisruumile vastavaks ja kogeda seeläbi paremat heli, kui kunagi varem. Ruumi akustilisi omadusi pole seejuures füüsiliselt vaja muuta. Seade arvutab ja optimeerib ise sinu helisüsteemi ning ruumi jaoks sobivaimad väärtused. Lihtne ja mugav funktsioon, mis parandab su kodust heli märgatavalt.

Veebi väljaanne Best of High End on sellele tootele andnud väga kõrge hinnangu.

 

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.


Soovid teada, kuidas Lyngdorf TDAI-1120 sinu lemmiklugusid mängides kõlab või kui nunnu ta reaalsuses välja näeb? Siis tule ja külasta meie salongi!

 

1 laos (saab järeltellida)