McIntosh MA352 hübriidne integreeritud võimendi

9,490.00

Kahe kanaliga McIntosh MA352 on hübriidne ja võimas integreeritud helivõimendi. Seadme retroliku disaini jaoks võeti eeskuju brändi enda legendaarselt ja populaarselt lampvõimendi mudelilt MC275. “Hübriidne” tähendab aga seda, et helivõimendi signaaliring on jaotatud kaheks osaks – lampidega eelvõimendiks ja transistorite põhiseks lõppvõimuks.

Ahvatleva välimusega MA352 sisaldab endas McIntoshi Hybrid Drive tehnoloogiat  – kahe erineva maailma ühendamisel loodi uus ja varasemast parema taasesituse võimekusega helivõimendi. Eelvõimendi osas on kasutusel kaks 12AX7A ja kaks 12AT7 lampi, mis on kindlalt ning stiilselt kaitstud. Lõppvõimendi osa eest vastutab puhas transistoritel põhinev tehnoloogia, millel võimsust kuni 200W (8 oomi juures) kanali kohta või lausa 320 W (4 oomi juures).

Puhtalt analoogne signaaliring, kaks balansseerimata, üks balansseeritud ja üks MM-tüüpi fonosisend võimaldavad sul ühendada võimendiga oma lemmikseadmed. Seadme siseseselt on võimalik anda neile sisenditele ka endale sobivad nimetused, et need ümberlülitusel kunagi segamini ei läheks.

Madal- ja kõrgsageduste kontroll hõlbustab ideaalse tonaalse tasakaalu leidmisel. Eraldi subwoofri väljund on aga alati abiks neile, kel meeldib jõulisem ja bassirohkem helipilt.

MA352-lt leiab lisaks kõrgvoolutransistoritega ühendatud McIntosh Monogrammed Heatsinks tehnoloogia, mistõttu pole seda helivõimendit lampvõimudele sarnaselt pikalt eelsoojendada – see saavutab parima töökorra koheselt, peale töörežiimile lülitumist. Seadme funktsioonide kontrollimise ja sujuva töö eest vastutab võimas mikroprotsessor.

Tänu transistorite põhisele lõppvõimule on MA352 samuti Power Guard®  tehnoloogiat sisaldav mudel nagu MA252. Power Guard teeb reaalajas mikrokohandusi sisendsignaalile, kontrollides konstantselt ülevõimenduse ohtu, mis võiks kahjustada sinu kõlareid. Power Guardi sisselülitumisest annavad märku ülevõimendatud kanaliga seotud lambid, mis süttivad ja vilguvad merevaigu sarnases värvitoonis. Seda on küll ilus vaadata olla ja teada, et seade teeb oma tööd, kuid kui selline asi juhtub, tasub oma signaaliallikate töökord ning seaded ülevaadata. Ülevõimendusohu lõppedes lülituvad lambi tagasi oma ikoonilise le erkrohelisele värvitoonile. Tänu Power Guardile oled alati kaitstud!

Tehnoloogiaid on MA352 sisse peidetud veelgi. Sentry Monitor, OLED-ekraan, põhjalike seadistustega menüü, kullatud kõlariterminalid ja võimas kõrvaklapivõimendi sektsioon ning tugev roostevabast terasest ja alumiiniumist korpus tagavad sulle erakordse ning mugava kasutuselamuse ja parima võimaliku helikvaliteedi.

  • 2 kanalit
  • hübriidne Hybrid Drive tehnoloogia
  • McIntosh Monogrammed Heatsinks
  • Sentry Monitor lühisekaitse
  • Power Guard ülevõimenduse kaitse säästab kõlareid
  • toitehaldus funktsioon teiste McIntosh seadmete sisse-välja lülitamiseks
  • võimsust 320W/kanali kohta (4 Ω juures)
  • 5-ribaline ekvalaiser (± 12dB)
  • kodukinoheli läbilaske võimalus
  • võimas kõrvaklapivõimendi koos Headphone Crossfeed Director (HXD®) tehnoloogiaga

McIntoshi kahe kanaliga hübriidne, moodne ja võimas integreeritud helivõimendi MA352 ootab sind!

Seda, et tegemist on tõeliselt hea helivõimendiga, näitavad ka rohked auhinnad:

 HFW 20 Award McIntosh MA352MA352 Goldenes Ohr 2021 MA352 Lyd Bilde SpeakerShack reference

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.