Meze Audio Liric II isodünaamilised kõrvaklapid

1,990.00

Rumeenia väga kõrgelt hinnatud hi-fi brändi Meze Audio suletud tüüpi kõrvaklappide Liric uue põlvkonna mudel LIRIC 2 sisaldab endas uuenduslikke tehnoloogiaid ning on kokku pandud ja täiustatud tõsiste muusikasõprade nõudmisi arvestades. Liricu disainimisel on eriliselt rõhku pandud klappide ergonoomikale ja mobiilse kasutuse mugavusele.

Vanema versiooniga võrreldes on Liric 2nd Generation mudelil lisandunud makassari eebenipuust viimistlusega variatsioon, takistusnäitaja on tõusnud 62 oomini, klapid on veidi raskemad, kõrvapadjad on nüüd magnetilise kinnitusega ja helipilt on veelgi puhtam ning loomulikum. Kaablite valikus on vaskkaabel vahetunud Meze Audios käsitööna valminud tipptasemel audiokaabliga ja valikus on nüüd kaks standardset kaablit.

Kõrge ehituskvaliteedi, suurepärase mugavuse ja elutruu, kaasahaarava heliga Meze Audio LIRIC on suletud-tüüpi kõrvaklapp, mille töö põhineb Rinaro isodünaamilisel-hübriidsel kuularielemendil.

Rinario tehnoloogia sai alguse möödunud sajandi 80ndail aastatel Ukrainas, kus selle aluspõhimõtted riiklikult rahastatud teadusliku uurimisprogrammi raames välja töötati. Hiljem laienes Rinario Poolasse. Täna on Rinario üks hi-fi tehnoloogia komponentide tipptootjaid ning nende revolutsiooniline Isodynamic Hybrid Array kuularielemendi tehnoloogia on kasutusel Meze Audio auhinnatud kõrvaklapimudelites Liric, Empyrean ja Elite.

Uskumatuna tunduv lai sagedusvahemik tagab klappide äärmiselt puhta kõla väga kõrgetel sagedustel. Hulgaliselt uuenduslikke võtteid nii elemendi paigutuse kui ka klappide kuju ja ehituse juures võimaldavad täpset, ruumilist ning erakordselt läbipaistvat helipilti.

Hea passiivne mürasummutus ja klappide kompaktsete mõõtmete kohta suurepärane laia stereopildiga heli ning madal takistusnäitaja teevad neist klappidest parima valiku nii koduse kui ka mobiilse kuulamisharjumustega helientusastile, kes hindab tippklassi kvaliteeti.

  • isodünaamilised kinnist tüüpi üle kõrva kõrvaklapid
  • patenteeritud Rinario kuulari elemendi tehnoloogia
  • teras-magneesium-alumiinium konstruktsioon
  • erinevad uuenduslikud tehnoloogiad võimaldavad tipptasemel taasesitust
  • kvaliteetsed vask- või hõbetatud vasest kaablid
  • suur valik erinevaid ühendusi olenevalt kasutaja soovile
  • väga suur kandmismugavus
  • väga puhas, rikkalik, hea dünaamikaga heli
  • sobivad väga hästi ka mobiilseks kasutamiseks

Meze Liric kõrvaklapifd on aja jooksul kogunud rohkelt erinevaid auhindu ja positiivseid arvustusi.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Erinevaid testiülevaateid:

Headphonia: “With the LIRIC 2, Meze Audio have built a far better tuned version of the original LIRIC. LIRIC 2 now is warmer, more spacious, more refined, controlled and a lot easier on the ear”  LINK

Bloom Audio:
“From the user friendly removable pads, to the warmer sound, and the visual upgrades, it’s not just a better version of Liric, it’s a better Meze Headphone”  LINK

Audio46: “Overall, I give the LIRIC II headphones a stellar rating of 9.6 out of 10, as they truly exemplify Meze Audio’s dedication to delivering exceptional sound and style”  LINK

 

Saadaval järeltellimisel