Monitor Audio Apex A10 modernne ja kompaktne riiulikõlar

595.00

Modernse välimuse ja suure jõudlusega kõlarid Monitor Audio APEX A10 sobivad moodsasse interjööri nii kodukino kui stereosüsteemis kasutamiseks.

Minimalistliku stiili ja väga kompaktsete mõõtmetega kõlar püüab pilku oma unikaalse metalse kõrgläikelise viimistluse poolest.

Väikestele mõõtudele vaatamata pakub see valjuhääldi uskumatult selget ja “suurt” heli. C-CAM® Gold kõrgsageduselement suudab esitada isegi kuni 35 kHz küündivaid sagedusi. Samal ajal tagab uuendusliku lohulise profiiliga C-CAM® kesk-madalsageduselement kiire reaktsiooni ja täpse esituse ka madalamal heliribal, mis tähendab eriti suurt võimekust ning täpsust – midagi ei jää kuulmata.

Kaasasolev väike tugevast plastikust jalg võimaldab paigaldamist lakke, lauale või seinale (olemas on ka spetsiaalne põrandajalg) mis teeb selle kõlari kodukinosüsteemides kasutamise eriti mugavaks – sobib see nii põhikõlariks, surroundkõlariks kui ka Atmos-kõlariks.

Monitor Audio Apex-sarja kõlarid on võitnud hulgaliselt auhindu, muuhulgas ka väljaande “WhatHi*Fi” viis ihaldatuimat *****!

NB! hind kehtib ühe kõlari kohta!

Rohkem infot tootja kodulehelt.

 

 

Puhasta