Monitor Audio ST-2 Universal Stand kõlarijalad

675.00

Monitor Audio ST-2 Universal Stand kõlarijalad on loodud kõikide riiulikõlarite jaoks, kuid spetsiaalselt kohandatud Monitor Audio Gold 100 ja Platinum 100 3G kõlaripaaride jaoks. Olenemata jalgadele paigutatud kõlarite margist võimaldavad need alati puhast ja resonantsivaba taasesitust ning seda ideaalkõrguselt.

ST-2 kõlarijalgade disainimisel on väga palju rõhku pandud nutikatele lahendustele. Näiteks pole keskne postiosa mitte ainult akustiliselt vooderdatud absorbeeriva materjaliga, vaid arvestatud on ka sellega, et seda saaks heli summutava materjaliga (graanulid vms) täita. Lisaks on olemas eraldi kanal integreeritud kaablihalduseks.

Pealmise alusplaadiplaadi ja kõlarite vahele jäävad väikesed isolatsioonipadjakesed aitavad vähendada kekskonnast kõlaritesse levivat vibratsiooni (tagasiside). Kõlarijalgade soklitesse on paigutatud lisaraskused, mis aitavad ebaühtlaselt jaotunud raskuskeskmega kõlareid kindlalt alusel hoida.

Kui soovid oma kõlareid näha kindlal alusel, õigel kõrgusel ja kuulda neid esitamas heli parimal võimalikul moel, siis on Monitor Audio ST-2 Universal Stand kõlarijalad kindel valik.

 

  • stiilsed, stabiilsed ja universaalsed kõlarijalad, mis vähendavad resonantside teket ja võimaldavad sinu kõlaritel esitada võimalikult häirete- ja moonutustevaba helipilti
  • sobivad pea kõikide riiulikõlaritega, kuid on spetsiaalselt kohandatud kasutamiseks Monitor Audio Gold 100 või Platinum 100 mudelitega
  • tõstavad sinu kõlarid kindlalt ideaalsele kuulamiskõrgusele
  • unikaalne alumiiniumist tugisammas koos integreeritud kaablihalduse ja sisemise summutusega
  • resonantside vähendamiseks on neid jalgu võimalik seestpoolt hõlpsasti graanulitega täita
  • tugev alumiiniumist alusplaat
  • reguleeritavaid alusjalgu on võimalik kohandada nii kõvale kui ka tekstiilkattega pinnale

Hind kehtib paari kohta.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.