Musical Fidelity M8xTT vinüülplaadimängija

8,990.00

Läbipaistvast akrüülist pilkupüüdva välimusega Musical Fidelity M8xTT vinüülplaadimängijast hoomab juba esimesel kokkupuudel tõelist autoriteeti ja ainult hi-end klassis leiduvat tipptasemel ehituskvaliteeti.

Tegemist on tõelise raskekaallasega, mille esitus on praktiliselt resonantsivaba ja tänu äärmiselt läbimõeldud detailidega konstruktsioonile ka müratu ning esitab sinu vinüülikollektsiooni sellise detailsuse ning loomulikkusega nagu sa kunagi varem pole võimalikuks pidanud.

Musical Fidelity asutaja Antony Michaelson soov oli luua laia helilava, sooja ja ülimalt detailse helipildiga hi-fi seadmeid, mille suurepäraseks näiteks on legendaarsed Musical Fidelity helivõimendid.  2002. kutsus Antony endale appi Pro-Jecti eestvedaja Mr. Lichteneggeri tänu millele sündis muuhulgas ka ikooniline Musical Fidelity M1 seeria.

Pikaajalistele kogemustele toetudes loodud Musical Fidelity vinüülimängija peamine idee seisneb metalli ja akrüüli parimate omaduste sünergia ehk suure massi ning resonantside puudumise rakendamine vinüülide parimaks võimalikuks taasesituseks. Pika ja põhjaliku inseneritöö tulemusena sündis mitmekihilise korpuse, sellest lahutatud võimsa mootori ja kahekorruselise plaaditaldrikuga üle 30 kg kaaluv hi-end vinüülplaadimängija Musical Fidelity M8xTT.

Plaadimängija mootor on istutatud spetsiaalse vahulise struktuuri sisse, mis lahutab selle efektiivselt ülejäänud korpusest ja tagab, et mootori tööst lähtuv vibratsioon ei saaks kuidagi esitust segada. Elektrooniline kiirusekontroll ja ümberlülitus võimaldavad sul aga vajadusel mugavalt vahetada kiiruseid väärtustel 33 ja 45 RPM. Magnetilised jalad välistavad igasuguse väliskeskkonnast lähtuva ja taasesitust segada võiva vibratsiooni ja võimaldavad muuta plaadimängija kõrgust.

Kui otsid kompromissitut Hi-End klassi vinüülimängijat, mis on ehitatud parimat võimalikku taasesituskvaliteeti, kestvust ja karakterit silmas pidades ning mille nägeminegi võtab juba enamusel helientusiastidest jalad nõrgaks, siis on M8xTT just sinu jaoks loodud!

  • rihmvedu ja elektrooniline kiiruskontroll
  • raske ja mitmekorruseline alumiiniumist plaaditaldrik
  • seadistatava kõrgusega TPE summutusega magnetilised alusjalad
  • uus 10-tolline Musical Fidelity helikäpp
  • asimuudi ja VTA detailne seadistusvõimalus
  • tasakaalustamine kahe vastukaaluga (samuti TPE summutusega)
  • mootorist lahutatud resonantsivaba akrüülist korpus
  • RCA ja balansseeritud XLR väljundid
  • kaasas nahast alusmatt ja raske alumiiniumist vinüülplaadi lisaraskus
  • valminud käsitööna Euroopas

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel