Nagaoka MP-300 MM-tüüpi vinüülplaadimängija helipea

649.00

MP-300 on paljukiidetud ja populaarse tootja Nagaoka MP-seeria helipea, mis kuulub koos hinnalisema MP-500 mudeliga juba hi-end kategooriasse. Nagaoka on kuulus eelkõige selle poolest, et ei uuenda oma mudeleid iga natukese aja tagant, vaid alles siis, kui see uuendus toob tõeliselt kuuldavaid eeliseid. Nad usuvad oma toodetesse ja nagu ajalugu näitab, teevad seda ka helientusiastid üle kogu maailma.

MP-300 helipea on võimekas – muusikaalse ja elusama heliga, mis tagab maksimaalse naudingu. Võiks lausa öelda, et tegu on väga õrna helipildiga, heas mõttes. Sobib hästi jazzi, klassika, ambienti jms kuulamiseks, kus oluline eelkõige helipildi naturaalsus ja läbipaistvus. Lisaks on see helipea ka sinu plaatide vastu väga õrn.

Nagaoka MP-300 helipea konkureerib tänu heale hinna/kvaliteedi suhtele palju rohkem maksvate mudelitega ja sobib hästi juba kogenenud helientusiastile.

  • täppispoleeritud elliptiline teemantnõel
  • võimas samaarium koobalt magnet
  • madala massiga alumiiniumsulamist karkass tagab väga naturaalse ja “elutruu” heli
  • süsinikkiu abil tugevdatud plastikust detailid
  • antimagnetiline kergest alumiiniumsulamist korpus

NB! Helipea on saadaval ka komplektis helipeahoidjaga (MP-300H), hinnaks 699.- . Asendusnõela (JN-P300 stylus) hinnaks on 399.-. Soovi korral võta meiega ühendust!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

1 laos (saab järeltellida)