NAIM Mu-so 2 Bentley Edition juhtmevaba kõlar

2,199.00

NAIM Mu-so for Bentley Special Edition püüab pilku meeldivalt luksusliku disainiga, mis põhineb mitmete auhindadega pärjatud Mu-so 2 juhtmevabal kõlarisüsteemil.

Muso 2 Bentley Edition pakub autentset heli koos uusima muusika voogesituse tehnoloogiaga, suurepärase ehituskvaliteedi ja lihtsa kasutatavusega. Kujundatud eksklusiivselt Bentley disainielementidega, mille hulka kuuluvad lakitud eksootiline puitviimistlus, vasevärvi jahutusradiaator, maagiliselt mõjuv valgustatud põhi, spetsiaalselt kootud kõlarikate ja valgustatud kontrollpaneeli ümbritsev teemantmuster.

Kuus kõlarielementi annavad võimsuseks kokku lausa 450W. Mu-So gen 2 toetab erinevaid voogedastusviise ja  -teenuseid  nagu näiteks UPnP (kuni 32bit/384kHz) voogedastus, AirPlay 2, Bluetooth, interneti raadio, Spotify Connect ning TIDAL.

Olemas on nii USB kui optiline ühendus. Lisaks saab kõlarit mugavalt juhtida läbi nutiseadme rakenduse, mis saadaval nii iOS kui Android seadmetele.

Teise generatsiooni Muso toob teie koju veelgi kaunimalt kõlavad lemmiklood ja suurepärase kasutusmugavuse.

MuSo väike vorm peidab endas üllatavalt suurt jõudlust ja mitmekesiseid võimalusi ning on seetõttu saanud rohkelt positiivseid arvustusi ja auhindu, teiste seas näiteks sellistelt väljaannetelt nagu The Ambient, Gear Patrol, Hi-Fi World, TechHive ja Hi-Fi Choice.

Rohkem infot leiate tootja kodulehelt.

Laost otsas