Ortofon Concorde MkII Elite helipea

399.00

Ortofoni rohkem kui 50 aastane kogemus helipeade valmistamisel räägib enda eest!

Ortofon Concorde MkII Elite helipea taasesitab sinu klubiplaate parima kvaliteediga ja sellele võid iga dj-seti ajal kindel olla. Sobib nii sinu stuudiosse, ringhäälingus kasutamiseks kui ka kõige nõudlikuma helisüsteemiga klubisse, kus helikvaliteet on peamine nõue.

Spetsiaalse elliptilise (nude elliptical) kujuga helinõel võimaldab DJ-helipeade sarja kohta täiesti uuel tasemel detailsuse ja täpsusega taasesitust – see püsib paremini plaadivaos ja omab selle pinnaga tihedamat kontakti, kui sfäärilised või tavalised elliptilised nõelad.

Oma heliliste näitajate poolest sobib see ka juba tõsiselt audiofiilsel tasemel kuulamiseks ning on parimaks tööriistaks eelkõige ringhäälingus või DJ-le kõige olulisemate mikside tegemisel.

8,5 mV väljundpinge vajab eelvõimendilt vähem lisavõimendust, mis tähendab, et taasesitatav heli on puhtam ja ei korja valjus keskkonnas tagasisidestuvat heli nii kergesti üles. See on aga klubides sageli kriitiline faktor. Ortofon Concorde MkII CLUB helipead kasutades väheneb selle võimalust oluliselt ja sinu dj-setid kõlavad jõulisemalt ning nauditavamalt kui ei kunagi varem.

Lisaks on tegemist ühega parimatest helipeadest, mille abil oma vinüülikogu digitaliseerida või vinüülidelt sämpleid võtta. Tark investeering igale tõsisele DJ-le ja produtsendile või lihtsalt rütmilisema heli entusiastile.

NB! See helipea ei sobi õrnemat tüüpi nõela tõttu väga intensiivseks skrätsimiseks või ülitihedaks eel-/proovikuulamiseks (näiteks plaadipoe kuulamispostid).

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel