PMC Prodigy5 põrandakõlarid

2,395.00

Saleda profiili ja juba kaugelt äratuntavate ribiliste bassiavadega PMC Prodigy5  põrandakõlarid esitavad tõeliselt rikkalikku ja loomutruud heli.

PMC on seni olnud tuntud peamiselt vaimustavate ja palju kiitust pälvinud stuudiokõlarite poolest, mille puhul on oluline heli naturaalsus, “läbipaistvus” ja selgus. Samasuguse heli eest seistakse ka kodukasutusse mõeldud kõlarite puhul.

Suhteliselt väikesemõõdulise, kui ootamatult efektiivselt madalamaid sagedusi mängiva 5,25-tollise kesk-/madalsageduselemendi ja Laminairi™ bassipordi tehnoloogiaga varustatud põrandakõlaritega nihutad sa kergesti oma seniseid muusika kuulamise harjumusi.

Selle kõlaripaari esitus on väga selge, ruumiline, suure helilava ja naturaalse helipildiga ning need suudavad helipuhtuse säilitada ka valjul esitusel. Veelgi enam – oma kompaktsuse kiuste suudavad need esitada korralikke bassihelisid nende üle kontrolli kaotamata ja tänu esiküljel asuvale bassiavale võib neid asetada seinale lähemale, kui tavaliselt.

PMC Prodigy5 sobivad eriti hästi kokku kergelt soojema värvingu ja jõulisema helivõimendusega. See on kõlaripaar tõelistele heligurmaanidele, kes soovivad kompromissitut esitust ja laitmatut ehituskvaliteeti.

  • saleda profiiliga suhteliselt kergekaalulised põrandakõlarid
  • sagedusvahemik 35Hz – 25kHz
  • Laminairi™ tehnoloogiaga bassiport pakub täpset ja moonutamata bassiesitust
  • ATL™ (Advanced Transmission Line) tehnoloogia vähendab oluliselt resonantsi ja võimaldab seeläbi ülimalt realistlikku helipilti
  • pehmekupliline kõrgsageduselement
  • dünaamiline ja vilgas esitus
  • suur helilava, “läbipaistev” ja naturaalne kõlapilt

Nii selle kõlaripaari esimene kui ka uus põlvkond on saanud väljaandelt “WhatHi*Fi?” maksimaalsed viis tärni:

 

NB! Hind kehtib paari kohta. Kõlarikatted ei sisaldu komplektis (on eraldi tellitavad), soovi korral võta meiega ühendust!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Soovid teada, kuidas PMC Prodigy5  põrandakõlarid sinu lemmiklugusid mängides kõlavad ja kui väikesed/saledad nad tegelikult on? Siis tule ja külasta meie salongi!

 

Saadaval järeltellimisel