QED Golden Anniversary XT kõlarikaabel

35.00

Quality Electronic Design (QED) moodustati 1973. aastal uuendusmeelsete Bob Abraham’i ja Ian Vine’i poolt. Täna peetakse nende ettevõtmist üheks juhtivaks audiokaablite kaubamärgiks, mis on korduvalt oma toodetega näidanud, kuidas ja kui palju võivad kaablid kogu helisüsteemi jõudlust mõjutada.

QED-i tootmises olulist aastapäeva tähistav ja auhinnatud tehnoloogiaid sisaldav kõlarikaabel Golden Anniversary XT võib tõsta ka sinu muusikaelamuste kvaliteeti!

  • uus X-Tube Plus tehnoloogia kombineerib omavahel kaks varasemat läbimurret – X-Tube™ ja Aircore tehnoloogia, tänu millele paraneb taasesitus kogu kuuldavas sagedusalas
  • kaabli juhtsooned on valminud unikaalsest, 99,99% hapnikuvabast vasest (OFC) ja Ultra-Pure Ohno pidevvalatud vase (UP-OCC) hübriidsegust, mis parandab signaali liikumist ja aitab säilitada selle originaalset kuju
  • madala kaoga Ultra-Uniform dielektriline isolatsioon tõstab juhtme efektiivsust ning vähendab signaalikadu
  • pikk erinevate audiokaablite valmistamise kogemus ja usaldusväärne kvaliteet
  • väga hea hinna-kvaliteedi suhte

 

NB! Hind kehtib jooksva meetri kohta. Kaabli otsikud ei sisaldu hinnas – kui soovid valmiskaableid koos QED Airloc otsikutega, küsi meilt pakkumist. Kaabli valmistame 1-2 tööpäeva jooksul.
Aasta lõpu poole on ka oodata esimest kogust QED-i tehases erinevas pikkuses valmistatud kaableid.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Ülevaate kogu QED-i suurest kaablite valikust saab kõige paremini nende 2023 aasta tootekataloogist (PDF)