Rega Naia vinüülplaadimängija

10,499.00

Rega Naia vinüülplaadimängija toob sinu koju absoluutse tipptehnoloogia ja -materjalid, tänu millele saad plaadikogu nautida luksusliku täpsuse, puhtuse ja loomutruudusega.

Väikese massi ja suure jäikuse vahelise tasakaalu saavutamise eesmärgil on Rega olnud teerajajaks grafeeniga immutatud süsiniku ja Tancast 8 polüuretaanvahust südamiku kasutamisel. Mõlemat materjali kasutatakse laialdaselt kosmosetööstuses ja need pakuvad vinüülplaadimängijale platvormi enneolematult heade omadustega alusraami loomiseks.

Vahtsüdamiku ülikerge ja ebakorrapärane struktuur aitab vähendada vibratsiooni ülekannet, selle pinnakihi jäikus tagab aga selle, et taasesituse ajal ei toimu isegi sokli mikroskoopilisi liikumisi. Grafeeni lisamine suurendab süsinikkihi tugevust veelgi, mille tulemuseks on Rega seni kõige jäigem ja kvaliteetsem vinüülplaadimängija alusraam.

RB Titanium on Rega kõige vingem ja täpsem helikäpp. Selle struktuur on konstrueeritud nii, et mehaaniliste liigeste arv oleks minimaalne. Kriitilised detailid on aga seejuures valmistatud väga jäikadest materjalidest. RB Titanium puhul on õnnestunud saavutada peaaegu hõõrdumisvaba horisontaalne ja vertikaalne liikumine. Selle juures on kasutatud uut, ühes tükis olevat titaanist laagrit ja spindlikomplekti.

Kerge, vastupidav ja ülimalt heade omadustega Rega Aphelion 2 MC helipea (valikuline) paigaldatakse juba tehases eriti täpse ja kindla käega, nii et pärast mängija ostmist ei ole seda enam eraldi üleseadistama vaja hakata. Vastukaalusüsteemi valmistamisel on kasutatud ajale vastupidavaid volframdetaile.

Rega Naia valmistamisel on kasutatud ZTA-st (tsirkooniumiga karastatud alumiiniumoksiid) valmistatud spindli ja kesklaagriga kohandatud alumiiniumist alusvaagnat. ZTA on varem kasutatud palju vastupidavamates ja suuremates paberitööstuses kasutatavates masinates, tänu millele on tegemist väga kulumiskindla materjaliga, mis võimaldab samas toota ülitäpseid ning keerukaid detaile.

Kasutatud tehnoloogiatele lisandub veel kvaliteetne DSP poolt hallatava generaatoriga vooluallikas, mis võimaldab 24v madala müratasemega mootoril käivitada mängija kiirelt ja vaikselt ning hoiab pöörlemiskiiruse äärmiselt stabiilsena.

Veorihmade valmistamisel on kasutatud eritellimusel valminud kummisegu, mis on varasemast oluliselt purunemiskindlam ja ei veni välja ka pikka aega kasutades.

  • uuendusliku tehnoloogia abil valminud erakordselt jäik, kuid kerge grafeeni sisaldav alusraam
  • eraldi DSP poolt kontrollitav müravaba toiteallikas
  • tehnoloogia viimase sõna järgi valminud RB Titanium helikäpp
  • tööstuslikes masinates testitud ZTA-st kulumiskindlad liikuvad detailid
  • uuest jäigast kummisegust valmistatud kolmekordne veorihm
  • valikuliselt eelpaigaldatud kvaliteetne Rega Aphelion 2 MC helipea
  • volframist vastukaalu detailid

Rega Naia on tõelise vinüülientusiasti valik!

NB! Rega Naia tuleb vaikimisi ilma helipeata, kui soovid seda vinüülplaadimängijat koos Rega Aphelion 2 MC helipeaga, siis küsi meilt pakkumist!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Loomulikult on Rega Naia saanud oma ala asjatundjate poolt juba väga palju positiivset tagasisidet:

What HiFi viiekas

 

Saadaval järeltellimisel