Rega Planar 1 Eco Deck vinüülplaadimängija

249.00

Rega “Green Grade” kaubamärgi tooted annavad oma panuse rohelisemasse ja säästvamasse tulevikku ning toodete teadlikumasse kasutamisse.

Tootjana on Rega alati hea seisnud selle eest, et tema ökoloogiline jalajälg oleks võimalikult väike. Kosmeetiliste defektidega toodete taaskasutusprogramm “Green Grade” on ellu kutsutud just sel eesmärgil, pakkudes iluvigadega, kuid muus osas 100% funktsioneerivatest detailidest toodetud mudeleid.

Sarja alustavad vinüülplaadimängijad Rega Planar 1 Eco Deck ja Rega Planar 1 Plus Eco Deck, mis koosnevad kosmeetiliste vigadega Planar 1, Planar 2 ning Planar 3 (!) tavamudelitelt pärit osadest. Välimuselt on tegemist tavalise Planar 1/Planar 1 Plus mudeliga, millelt puudub vaid harjumuspärane logo. Plaadimängijate helipead ja nõelad on samas täiesti uued – neilt iluvigasid ei leia.

Nagu ikka on kõik Rega vinüülplaadimängijad eraldi üle testitud ja neile kehtivad tavalised garantii reeglid (välja arvatud kosmeetilised vead).

Kokkuvõttes saad tavamudeliga võrreldes soodsama hinnaga toote, mille funktsionaalsuses ei ole tehtud mingeid järelandmisi, kuid mis võib sisaldada kuni poole kallimatest mudelitest pärit osi. Veelgi parem – sa saad endale plaadimängija, millel on koheselt olemas nii oma kordumatu isikupära kui ka sisu. Lisaks panustad läbi taaskasutuse helgemasse ja prügivabamasse tulevikku.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

NB! Hetkel on kõik Rega ECO tooted läbi müüdud ja uue partii tootmisest pole veel teada antud.