Rega Planar 2 vinüülplaadimängija

599.00

Planar 2 vinüülplaadimängija on Inglise Hi-Fi tootja Rega soodsama klassi seade, mis sobib ideaalselt nii alustavale helientusiastile kui ka juba kogemust omavale muusikasõbrale.

Rega Planar 2 on oma olemuselt lihtsa ja selge kasutusega, vastupidav ning hea heliga mängija, mille omadused ulatuvad kaugelt üle mängija hinnaklassi. See mängija esitab sinu vinüülplaate selgelt, detailselt ja kompromissitu kvaliteediga. Standardvarustuses on kaasas ka võimekas Carbon helipea, tänu millele on vinüülplaatide esitus avara helilava, jõulise bassi ja energiaga – just nii, nagu autor seda on soovinud.

Kvaliteetsed detailid ja hoolikalt läbimõeldud disain tõestab end kohe, kui oled mängijat kasutama asunud. Akrüülist plaaditaldrik tagab resonantsivaba pöörlemise, tugev madala müratasemega mootor stabiilsuse ja pikk alumiiniumist helikäpp täpse esituse ning mugava käsitlemise.

Rega 2 suureks plussiks on võimalus seda plaadimängijat täiustada, kas siis veelgi parema helipea näol või ühendades mängija kvaliteetse vinüülplaadimängija eelvõimuga. Tänu sellele jääb hobi arenedes ruumi ka uute heliliste “kõrguste” tarvis ilma mängijat välja vahetamata.

Kui soovid vinüülimängijat, mis on ühtaegu nii elegantse välimuse, käepärase disaini, hea vastupidavuse ja suurepärase esitusega – ära vaata kaugemale, Rega 2 on just sulle mõeldud.

KAMPAANIA! Anname plaadimängijaga TASUTA kaasa antistaatilise plaadipuhastusharja AudioQuestilt (väärtus 29€) 

Lisainfo tootja kodulehelt

Vinüülplaadimängija on saanud ka ihaldatud 5* ajakirjalt “What Hi-Fi?”

Tegemist on rohkelt auhinnatud vinüülplaadimängijaga: