Ruark R810 juhtmevaba disainkõlar

3,495.00

Kõik muusikasüsteemid ei kõla ühtmoodi hästi. Nende valmistamisel on oluline, et neid disainiks ja koostaks inimesed, kes mõistavad hästi nii muusikainstrumentide ehitust, nende eripärasid kui ka muusikat üldiselt. Muusika kuulamine on kindlasti elus üks toredamaid tegevusi ja seda tasuks teha alati kvaliteetse heliallika kaasabil.

Vanadest suurtemõõdulistest raadioaparaatidest inspireeritud disainiga Ruark R810 juhtmevaba kõlar on just selleks mõeldud ja pakub peale vintage-stiilis silmailu ka väga korralikku kõrvamõnu.

R810 kõlarikatted on valminud käsitööna ja kõlarikast on kaetud ehtsa vineeriga ning valmistatud jätkusuutlikult toodetud puidust. Koos kroomitud alusega moodustavad need elegantse ja modernse koosluse, mille üle võib igas kodus uhkust tunda, kui tõeliselt ägeda sisustuselemendi üle.

Erinevalt paljudest teistes modernsetest hi-fi süteemidest, mis toimivad vaid nutirakenduste toel, saab Ruark R810 käsitlemisega hakkama ka sisseehitatud informatiivse 4-tollise värviekraani vahendusel. Menüü on disainitud kasutajamugavust silmas pidades ja sarnaneb üldpildidlt väga striimingteenustes kasutusel oleva vaatega. Lisage siia veel intuitiivne RotoDial juhtpaneel ja mugavus ning praktilisus suureneb veelgi.

Õnneks pole R810 vaid disaintoode. Selle tehniline osa on samasuguse hoole ja armastusega läbimõeldud. Näiteks on selle korpuse iga sektsioon teistest eraldatud ja häälestatud täitmaks ainult seda eesmärki, milleks see mõeldud on. Nii on subwoofer eraldatud ülejäänud kõlarite sektsioonist, mis lisab bassile täpsust ja sügavust, mis on kompaktse suurusega hi-fi süsteemide jaoks alati kriitilise tähtsusega.

Helivõimendina on kasutusel 5-kanaliga A-B klassi võimendi, kus iga kanal vastutab diskreetselt ühe elemendi töö eest. Sel viisil on seadmel võimalik saavutada suurem protsessingu võime ja taasesitada seeläbi märkimisväärselt detailsemat ning avaramat helipilti.

R810 peamine tugevus seisneb voogedastusteenuste ja erineval kujul raadiote mitmekesises toes, kuid soovi korral saad sellega ühendada ka CD- või vinüülplaadimängija, üle HDMI Arci ka televiisori ning nautida oma kodus puhast ja võimast heli igast heliallikast. Vajadusel saad kasutada paindlikke Multiroom lahendusi, ühendades seadmega üle AirPlay või Chromecasti teisi seadmeid, näiteks Ruark Audio R410-d. Samuti on olemas Bluetooth ühendus.

 • sisseehitatud Apple AirPlay ja Google Chromecast
 • sisseehitatud Spotify Connect ja TIDAL Connect
 • hulgaliselt erinevate striiminteenuste tugesid Apple Music, BBC Sounds, Deezer, Qobuz jpt
 • Hi-Res audioformaatide tugi kuni 32-bit 384kHz
 • Internet/DAB/DAB+ ja FM tüünerid
 • HDMI ARC/eARC ühendus
 • Bluetooth 5.1
 • taaslaetav kaugjuhtimispult
 • 4-tolline värviekraan
 • mugav ja intuitiivne juhtpaneel
 • kaasas kroomitud alusraam ja jalad

Kui soovid eksklussiivset sisustuselementi ja suurepärast ning meeltlahutavat modernset helisüsteemi, siis võib Ruark R810 olla just sinu jaoks see õige!

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.