Ruark RS1 subwoofer

395.00

Bass on kriitilise tähtsusega komponent pea igas muusikažanris. See tõmbab su gruuvima, kannab rütmi ja emotsiooni ning paneb südame kiiremini põksuma. Pole oluline, kas kuulad pop-, rock- või jazz-muusikat – Ruark RS1 kompaktne ja silmajääva disainiga subwoofer lisab sinna põnevaid madalaid bassinoote ja veelgi madalamaid, mida sa ei teadnuki varem oma lemmiklugudes olevat.

Samas ei pinguta Ruark RS1 üle, sest see on mõeldud meeldiva musikaalse bassiheli, mitte mürina nautimiseks. RS1 esitus on puhas, selge, kontrollitud ja kiire reaktsiooniga heli on saavutatud kastiehituse optimeerimise ning elemendi spetsiaalse häälestamise teel.

Subwoofris peidab end 100 vatine D-klassi helivõimendi, lisaks on sisse ehitatud nn soft clipping süsteem, mis ei lase sinu subwoofri helidel mürinaks muutuda ega elemendil kahjustatud saada.

Lisaks on rõhku pandud disainile – pähklipuiduse viimistlusega alus- ja pealispaneelile lisanduvad linahalli tekstiiliga kaetud küljepaneelid, mis kokku annavad modernse, väga elegantse ja maitseka välimuse, mille sarnast hetkel subwoofrite turul lihtne leida pole.

RS1 esitab sügavaid bassihelisid, milleks väiksemad kõlarid võimelised pole ja täiendavad sellega sinu muusikaelamust. Perfektse tulemuse saate kui kasutate seda subwoofrit Ruark MR1 või R3S mudelitega, kuid sobib kasutamiseks iga kõlaripaari või helivõimendiga, millel vastavad ühendused olemas.

Naudi muusikat kogu selle täiuses RS1 subwoofriga!

Sobib ideaalselt väiksematesse ruumidesse.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel