Technics SL-1200M7B Lamborghini vinüülplaadimängija

1,495.00

SL-1200M7B DJ-vinüülplaadimängija sündis kahe oma ala tipptegija – Technicsi ja Lamborghini koostöö viljana tähistamaks nende juubeleid.

Automobili Lamborghini ja Technics jagavad vaatamata täiesti erinevatele turgudele samu väärtusi: kahe kaubamärgi 60-aastane ajalugu ja pärandkultuur on tipptasemel tehnoloogiate ja ideede arendamise põhielemendid. Üheks oluliseimaks neid kaubamärke ühendavaks elemendiks on aga kindlasti HELI. See tekitab kõige puhtamaid ja kaasahaaravamaid emotsioone – ühelt poolt Automobili Lamborghini supersportautode mootorid ja teiselt poolt Technics’i audiotoodete heli, mis pakub rikkalikku muusikalist elamust.

SL-1200M7B disain on inspireeritud Automobili Lamborghini ikoonilisest Y-kujulisest mustrist. Oranž, roheline ja kollane on SL-1200M7B värvid, mis põhinevad Itaalia supersportautode brändi kõige ikoonilisematel värvilahendustel.

SL-1200M7B ilmumise tähistamiseks on toodetud originaal sisuga vinüülplaat, millele on salvestatud võimsa V12-mootori ja kuue erineva Automobili Lamborghini supersportauto sõiduhääli. Selle vinüülplaadi pildikettal on Automobili Lamborghini ühe uusima mudeli Revuelto rehvidest inspireeritud kujundus, et mängija omanik saaks nautida Lamborghini supersportautode heli, vaadates samal ajal, kuidas rehvid plaadimängijal pöörlevad.

Technics SL-1200M7B Direct Drive Turntable

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Technics SL-1200M7B vinüülplaadimängijate tarned algavad juulis 2024. Kuna tegu on limiteeritud väljalaskega tootega, siis nende vabamüüki jõudmine ei ole garanteeritud ja ostusoovi korral tuleks see võimalikult kiiresti ette broneerida – seda saab teha kas meiega ühendust võttes või pannes toote ostukorvi ja valides makseviisiks “Tasumine arve alusel” või “Tasumine salongis kohapeal” – sel juhul ei pea enne kauba meile jõudmist oma virtuaalset kukrut kergendama.