Wharfedale Dovedale suured ja jõulised kõlarid

6,495.00

Ikoonilisel Inglise kõlaribrändil Wharfedale täitus 2022 aastal tootmise alustamisest täpselt 90. aastat. Loomulikult jätkavad Wharfedale insenerid oma tööd edaspidigi, et sünniks jätkuvalt kõlareid, mis kasutavad kõige uuemaid ja paremaid tehnoloogiaid, näevad head välja ning, mis kõige olulisem – kõlavad fantastiliselt hästi.

Tähtpäeva tähistamiseks võeti ümberkujundamiseks legendaarne Dovedale mudel, mille puhul on märksõnadeks jõudlus, kontroll ja puhas heli. Nii väärtustatakse ka tootja enda pärandit – erinevate nimede ja modifitseeritud väljaannetena on seda kõlaripaari aegade jooksul ostetud maailmas miljoneid.

Uus versioon on väljanägemiselt originaalidele väga sarnane – säilinud on puitspooniga kõlarikast ja kolmeribaline disain, kuid viimistlusstandard on loomulikult kaasaegne. Matriitsina on kasutatud 1959. aasta mudelit W2, mis uuenes 1965. aastal W2/Dovedale nimeliseks mudeliks. Need kõlarid oli tuntud eelkõige rikkaliku ja loomuliku helipildi ning suure jõudluse poolest. Uus Dovedale säilitab need jooned, lisandunud on aga dünaamikat, bassi- ka kesksageduste kontrollimise täpsust ning võimsust.

Loodud hi-fi maailma pärandist hoolivatele helientusiastidele, kes hindavad uusversioonide autentsuse ja originaalsete taotluste säilimist ning moodsate tehnoloogiate edasiviivat jõudu. Kui tundsid ennast ära, siis on Wharfedale Dovedale kõlaripaar just sinule!

  • kolmeribaline ventileeritud kõlarikastiga disain
  • uue disainiga kõlarikasti sisemine toestus aitab vähendada soovimatuid vibratsioone
  • komplektis ühtlustatud disainiga süsinikterasest ja klaasist valmistatud kõlarijalad, mis aitavad ka kaablite haldamisel
  • tugev täispuidust kõlarikast, mis viimistletud pähklise spooniga
  • kestev ja kvaliteetne ehitus
  • kõlarielementides kasutusel uued materjalid ja uusimad tehnoloogiad
  • selge ja hea eraldusega stereokujutis
  • 10-tolline bassielement tagab autoriteetse ja täpse bassiesituse
  • kaasas tekstiilist kõlarikatted

NB! Hind kehtib paari kohta, jalad kuuluvad komplekti.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Kui antud toode on meie laost otsa saanud, siis on selle tarneaeg reeglina lühike – 2-3 tööpäeva.

Saadaval järeltellimisel