Amphion Argon3 riiulikõlarid

1,390.00

Amphion on üks firmadest, kes ei ehita kõlareid vaid mõõtmiste ja puhtteoreetiliste olukordade jaoks. Soome firmas tüütavad insenerid mõistavad, et kõlarid peavad hästi töötama ka tavalistes elutubades ja hea kokkusobivus ruumiga on tähtsam kui roodiumkattega pistikupesad või ideaalne ühilduvus Hi-End helivõimenditega. Amphioni eesmärgiks on okonstrueerida kõlareid, mis ei ole tundlikud ruumi akustika suhtes. Seda pole ilmselt võimalik sajaprotsendiliselt saavutada, kuid hea on näha ja kuulda, et töö realistlikes olukordades töötavate kõlarite loomiseks käbi täie hooga.

Amphion Argon3 kõlaripaar sobib hästi väiksematesse ja keskmistesse eluruumidesse ning pakub mõnusalt suurt, avarat ning siidist helipilti. Detailsus ja dünaamika on tippklassist ning hea ulatusega madalsageduselemet võimaldab mängida ka kõige madalamaid noote.

Kasespoon viimistlusega kõlarikastid toetavad kõlaripaari akustilisi omadusi ja annavad neile modernse, kuid sooja välimuse ning pehme naturaalse kõla.

Argon3 kõlarid on saanud kunagi spetsialistide poolt väga häid, lausa ülistavaid arvustusi – väljaande SoundStage! arvamust saad lugeda siit:

NB! Tegemist on demoeksemplariga, mis on väga heas korras – tule veendu ise.

1 laos