Argon Audio S2 striimiv helivõimendi

449.00

ARGON AUDIO SA2 on eriti kompaktne HDMI-ga 2.1 stereovõimendi, millel on vinge heli, üle WiFi toimiv voogedastuse võimekus ja sisseehitatud eelvõimendi MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale.

Wi-Fi kaudu voogesitades saad sa kuulata oluliselt paremat heli, kui üle Bluetoothi ja muusikat ei katkesta sel juhul ükski kõne ning ka telefoni aku tühjenemine ei loe. Nii Chromecasti kui ka AirPlay2 abil saate muusikat voogesitada ka teistes tubades olevatesse juhtmevabadesse kõlaritesse, mis on eriti mugav näiteks külaliste külla kutsumisel, mil kogu maja vajaks helindamist.

Toote tarned algavad 2024. juuli lõpus või augusti alguses.

SA2 üheks suurimaks vooruseks on HDMI-sisend, mille abil saad ühendada sellega oma teleri ja nautida puhast ning haaravat helitausta. Juhtimine toimub tänu HDMI ühendusele mugavalt ühest puldist. Loodud süsteem suudab end isegi automaatselt sisse ja välja lülitada, muutes selle sama lihtsaks kui soundbari kasutamise, kuid helikvaliteet on sellest loomulikult valgusaastate võrra parem!

SA2 suurepärane helikvaliteet põhineb digitaalsel sisendmoodulil, millel on täiustatud digitaalne helitugevuse reguleerimine koos D-klassi analoog lülititega helivõimendiga. Sellist kombinatsiooni nimetatakse “digitaalseks hübriidvõimendiks”, milles saavad kokku mõlema maailma eelised.

SA2 aktiivne toiteallikas on palju kompaktsem kui tavaline vasktrafo, kuid suudab opereerida kõrgematel energiatasemetel, on äärmiselt vaikne ja samal ajal väga stabiilne võrgust lähtuvate pinge kõikumiste vastu. Lisaks kõrgele helikvaliteedile võimaldab disain väga suurt tõhusust. Heliks muundatakse palju rohkem energiat kui traditsioonilises analoogvõimendis. Seetõttu pole 2 x 40W sugugi nii vähe kui arvad – see helivõimendi paneb vajadusel muretult laulma ka sinu keerulise iseloomuga põrandakõlarid

Argon SA2 on täis keerukaid lahendusi, mis tagavad selle kõrge helikvaliteedi: täielikult tasakaalustatud signaalitee DAC-ist kõlariühendusteni, eraldi digitaalsed ja analoogtoiteallikad, eksklusiivsed ja vastupidavad Jaapani kondensaatorid ning tõhus ülekoormuskaitse, mis ei mõjuta heli.

  • kompakte disain
  • audiofiilselt puhas heli
  • väljundvõimsust 2 x 40W
  • tuleb eeskujulikult toime väga laia valiku riiuli- ja põrandakõlaritega
  • juhtmevaba voogedastus võimekus üle Chromecasti, AirPlay 2, Spotify Connecti, Bluetoothi jne
  • Multi-room lahenduste tugi
  • HDMI sisend TV-heli jaoks
  • alumiiniumist kaugjuhtimispult
  • sisseehitatud eelvõimendi MM-tüüpi helipeaga vinüülplaadimängijale
  • suurepärane hinna-kvaliteedi suhe

NB! Chromecast lisatakse läbi tarkvara uuenduse pärast toote ametlikku müügile tulemist

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.