ATC SCM40 põrandakõlarid

4,990.00

ATC SCM40 põrandakõlarid kompromissile ei lähe ja pakuvad vaid tõeliselt kõrgel tasemel esitust. Äärmiselt läbipaistvat heli, kiiret reaktsiooni ja jõulist mänguilu pakkuvad SCM40 kõlarid ei ole küll ehk kõige edevama välimusega, kuid see on taotluslik ja esimene mulje võib olla petlik.

Need minimalistliku väljanägemisega kõlarikastid peidavad endas väga suurt inseneritööd ja ehituskvaliteeti. Nii raskeid, vastupidavaid ja vajadusel tõeliselt valju heliga põrandakõlareid on konkurentide mudelite seast keeruline leida. Veel vähem leiab aga neile analoogset vastet, millel oleks suur pehme kupli-kujuline kesksageduselement. Selle eeliseks on paremad hajuvusnäitajad, loomulikum heli ja väiksemad moonutused.

Ka on antud hinnaklassis üsna haruldane, et kasutatakse suletud korpusega kõlarikaste – reeglina leiab sellist madalate sageduste taasesitust ühtlustavat ja kõlarite paigutust lihtsustavat ehitust kordades kallimate kõlarite juures.

Ülejäänud ATC saladused on peidetud kastide sisemusse, elementide südamikku, mille väljatöötamise ja testimisega on firma tegelenud juba üle 40 aasta.

Kui soovid võimekaid, jõulisi ja äärmiselt täpse heliga kõlareid, mis teenivad sind pikki aastaid, ära vaata kaugemale!

NB! Nende kõlarite täieliku potentsiaali nautimiseks on vajalik keskmisest võimsamat helivõimendit (alates 75W/kanali kohta). Samas on nende heli piisavalt täpsed, et sobida ka stuudiokasutusse!

Väljaanne “HiFiChoice” soovitab!

Rohkem infot leiad tootja kodulehel.

 

Veel erinevaid testiülevaateid:
The Ear – LINK