Audeze MM-500 Manny Marroquin professionaalsed kõrvaklapid

1,899.00

Audeze MM-500 Manny Marroquin planaarsed-magnetilised avatud tüüpi üle kõrva kõrvaklapid on loodud spetsiaalselt stuudioinseneride tööriistaks.

Mugavad, kerged, ülimalt täpsed ja suurepärase esitusega elukutselistele helitöötlejatele ja -muusikutele mõeldud MM-500 klapid annavad sulle vahetult edasi kogu muusikas peituva emotsiooni ning värvid või selle puudumise. Tänu madalale takistusnäitajale sobivad nad peaaegu kõikide erinevate helikaartide, eelvõimude ja stuudiokonsoolidega.

Lisaks vastavad need klapid loomulikult kõikidele teistele nõuetele, mida on vaja pikkadeks stuudiosessioonideks – kergus, hingavus, vastupidavus ja peas püsivus.

Kui oled aga loomulikku ja puhast helipilti armastav helientusiast, siis võiksid ka sina neid klappe proovida – võimalik, et sinu otsingud lõppevad pikaks ajaks. Audeze lihtsalt teab, mida ja kuidas tõelised muusikasõbrad kuulata tahavad ning auhinnatud MM-500 mudel on selle teadmise suurepärane näide!

  • loodud spetsiaalselt stuudiokasutusse miksimiseks ja muude helitöötlusprotsesside tarvis
  • kuuled seda, mida miksid, mitte ruumi, kus miksid
  • väga vastupidav ja kerge alumiinium-teras konstruktsioon
  • tänu madalale takistusnäitajale sobib pea kõigi helikaartide, stuudiokonsoolide ja kõrvaklapivõimenditega
  • disainitud koostöös palju auhindu võitnud produtsendi/heliinseneri Manny Marroquin’ga

Kõrvaklappide spetsialistid väljaandest Headfonics on Audeze MM-500-le andnud pärast põhjaliku testimise äärmiselt kõrge hinde.

Rohkem infot leiad tootja kodulehelt.

Saadaval järeltellimisel